עוד על הודו

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

רכבת לשימלה

האם קניית כרטיס רכבת לשימלה כולל את הרכבת ...

מחפש שותפה לטיול בבית מלון לנודיסטים לשבוע ימים

מחפש אישה נעימה לטיול לשבוע לבית מלון כמובן ...

הודו - תחבורה בהודו

כבישים

אופן ההתניידות בהודו עדיין אינו מפותח מספיק כשמדובר בנסיעה בכבישים. הנתיבים לא ברורים, חוקי התעבורה ערטילאיים ואת תמרורי זכות הקדימה מחליפות צפירות בין מכוניות על מנת להתריע ולסמן.

 

אוטובוסים

אוטובוסים מקומיים צפופים פעמים רבות, ובמקרים רבים תיאלצו לעמוד ולא לשבת. עם זאת, הנסיעה בהם זולה ובמקרים רבים מועילה מאוד. אוטובוס תיירים  יקר יותר (אך בנינו...שווה) ובאוטובוסים אלו תמצאו נוחות לא רעה בכלל. את הכרטיסים לאוטובוסי התיירים השונים המחברים בין שלל היעדים הפופולאריים במדינה תוכלו להשיג בכל סוכנות נסיעות בסמוך למקום הלינה שלכם.
 

אוטובוס שינה

דרך פופולארית להגיע מיעד אחד לשני בקרב מטיילים. מדובר באוטובוס בעל דרגשי שינה זוגיים או יחידים, והנסיעות בו מתרחשות בלילה. ניתן להזמין נסיעה באוטובוס כזה מכל סוכנות נסיעות.
 

רכבות

כשמדובר ברכבות המצב ידידותי יותר. בהודו פועלת רשת הרכבות הגדולה בעולם, היא מסועפת ומורכבת ומאפשרת להגיע באמצעותה ליעדים רבים במדינה הענקית. למרות כל זאת, גם ארגון הרכבות ההודי לא חזק במיוחד כשזה מגיע להיגיינה.

 

אוטו ריקשה (טוק טוק)

זו הדרך הטובה ביותר להתנייד בתוך כל עיר בהודו. המחיר זול מאוד אך לעיתים נהגי הריקשה נוסעים כמו משוגעים...את זיהום האויר תרגישו לאורך כל הדרך...

 

ריקשה אופניים

כלי התחבורה הוותיק ביותר בהודו - ובכל עיר תמצאו אלפים כאלו. הנהג מדווש לו לאיטו ואתם נהנים מחוויה עירונית מנצחת, אפשר לצלם ולפזר חיוכים לכל עבר.. .אך אל תצפו להגיע במהרה ממקום למקום...

למידע נוסף:
טיסות להודו
טיול מאורגן להודו
ביטוח נסיעות להודו