עוד על הונדורס

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

הונדורס - ביטוח נסיעות להונדורס

הונדורס היא ארץ כמעט לא מוכרת בקרב ישראלים. גם התרמילאים מגלים אותה בדרך כלל כשהם משלבים אותה בטיול ארוך במרכז ובדרום אמריקה. המדינה הקטנה היא למעשה אחת המדינות הכי מרתקות ביבשת אבל גם הכי פחות מוכנות לתיירים. זו עדיין לא מדינה שיש בה שירותים נוחים לתייר ובדרך כלל טיול בהונדורס דורש הכנות רבות. בין ההכנות האלו חשוב מאד לשלב גם רכישה של ביטוח נסיעות.
 

כיסוי רפואי מירבי – חשוב לפני כל נסיעה

רכישת ביטוח נסיעות להונדורס לפני הנסיעה למדינה הוא חשוב בעיקר בגלל השירותים הרפואיים שמציעה הונדורס. קשה מאד להיות בטוחים שבכל צורך או מקרה רפואי יהיה לכם מענה מתאים.
 

מכשול השפה, העובדה שהרבה מאד איזורים הם כפריים ונידחים יחסית, הסכנות הרבות שיכולות להופיע בדרך ממקום למקום וגם חוסר ההכרות שלנו עם הבירוקרטיה המקומית – כל אלו מהווים מכשול כאשר יש צורך בטיפול רפואי.
 

ביטוח נסיעות להונדורס לפחות פותר לכם את הדילמה "כמה זה יעלה לי". כל הביטוחים כיום מציעים כיסוי נרחב במקרה של טיפול רפואי, יזום או טיפול חירום, צורך בניתוחים או פעולות רפואיות מסובכות, אשפוז של כמה ימים בבית החולים, חילוץ ופינוי לקבלת טיפול רפואי ועוד.
 

פוליסות שונות לכל מטרה

חברות הביטוח מציעות כיום ביטוח נסיעות להונדורס ולכל יעד אחר בעולם בהתאמה אישית לכל מבוטח. רוב הסעיפים הבסיסיים לא משתנים מפוליסה אחת לשנייה, אבל מתווספים אליהם סעיפים נוספים. הביטוח הכי מומלץ למי שנוסע להונדורס הוא ביטוח נסיעות מותאם לתרמילאים. הביטוח הזה לוקח בחשבון את הסכנות הלא נעימות שיכולות להופיע בדרך, בייחוד אם מדובר על חובבי אתגרים.
 

בהונדורס, מקום אליו מגיעים מטיילים ותרמילאים כדי לצלול בין שוניות האלמוגים, לשחות ולבצע סוגים שונים של ספורט ימי, לצאת לטרקים ארוכים בתוך היערות ולהגיע לאיזורים טרופיים ומיוחדים, ביניהם כמה איים המרוחקים מהיבשה, חשוב להיות עם היד על הדופק.

ביטוח נסיעות להונדורס שמכסה סעיפים כמו חילוץ והצלה, אשפוז וניתוחים, טיפולי חירום, הטסה לארץ והעברה לבית חולים מרכזי חשוב מאין כמוהו ולא כדאי לוותר עליו. לרוב ההבדל בינו ובין הביטוח הבסיסי הוא זעום.
 

התאמה מירבית למצב הרפואי

אחד הדברים שהכי חשוב להקפיד עליהם כשאתם עושים ביטוח נסיעות להונדורס, כמו לכל מקום אחר אליו אתם נוסעים, הוא ההצהרה הרפואית. חשוב מאד לדווח לחברת הביטוח על בעיות רפואיות שאתם סובלים מהן באופן קבוע, כדי שזו תוכל להתאים לכם ביטוח עם כיסוי על מקרים בהם אתם זקוקים לעזרת מומחה.

כך למשל אם מדובר בטיול של אדם שסובל ממחלה כרונית כמו סכרת, יתר לחץ דם, נכות כלשהי ואפילו הריון בשלבים הראשונים שלו.

הביטוח הרפואי צריך קודם כל להתאים למצב שלכם ולתת את הכיסוי הכי גבוה לכל הצרכים שיכולים להתעורר מעבר לים.
 

כיסוי מירבי על אובדן ציוד

אחד הדברים הכי מייאשים בטיול בחו"ל הוא לאבד את הציוד שלכם. זה יכול לקרות בגלל גניבה, הרס או פשוט בגלל תקלה של חברת הנסיעות או חברת התעופה. גם במקרה כזה כדאי לדאוג לכיסוי מירבי ככל האפשר של הביטוח. רוב ביטוחי הנסיעות כוללים כיסוי על אובדן או גניבה של ציוד ויכולים לעמוד לרשותכם במקרה שתצטרכו.
 

ביטוח נסיעות להונדורס הוא עוד דבר שחשוב להוסיף לרשימה לפני שיוצאים למדינה המסקרנת הזו. דאגו שהביטוח יהיה מתאים לכם מבחינה אישית וייתן לכם כמה שיותר בטחון וכיסוי. בעלות של כמה דולרים ספורים ליום, תוכלו להרגיש הרבה יותר בטוחים ביציאה למסע הארוך להונדורס.