עוד על הונדורס

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

הונדורס - פסטיבלים בהונדורס

הפסטיבלים מסודרים ע"פ חודשים בסדר עולה. למידע על תאריכים מדוייקים כדאי להתעדכן באתרי האינטרנט המצורפים.

 

 

שבוע הפסחא בטגוסיגלפה – Easter Week In Tegucigalpa

חודש: מדי שנה, בין ה – 5 ל – 12 לאפריל.

מיקום:  טגוסיגלפה, הונדורסTegucigalpa, Honduras .

 

חגיגות שבוע הפסחא הנחגגות בבירת הונדורס,  טגוסיגלפה,  איבדו מעט מיוקרתן לגואטמלה השכנה, העורכת אף היא חגיגות אלה, אך עדיין מומלץ להגיע לעיר וליהנות מהתפילות החגיגיות הנישאות בכנסיות הקולוניאליות המיוחדות בעיר, ובמיוחד בקתדרלה המרכזית של העיר – הקתדרלה של Michael Archangel– פטרונה של העיר, העורכת טקסים מיוחדים במהלך השבוע.

ברחובות טגוסיגלפה תראו אומנות רחוב בדמות ציורים ססגוניים על המדרכות והכבישים, העשויים מאבקה צבעונית, ומציגים בדר"כ דמויות וסצנות נוצריות שונות.

 

  

פייאסטה דה סן איסידרו – Fiesta De San Isidro

חודש:  מדי שנה, בין ה – 17 ל – 24 במאי.

מיקום:לה סייבה, הונדורס – La Ceiba, Honduras.  

 

סן איסידרו הוא הפטרון הקדוש של לה סייבה, אשר לכבודו נחגגת הפייאסטה מדי שנה. לה סייבה עצמה ממוקמת בנוף מקסים, של ים בצבעי תכלת עד כחול, ומנגד, של הרים גבוהים. במהלך הפסטיבל נערך מצעד ענק, הכולל קבוצות רקדנים זמרים ונגנים, נוער ומבוגרים, לצלילי מוזיקה מקומית שמחה.
מכל עבר תוכלו לשמוע את הפונטה רוק, סגנון מוזיקה קאריבית מקומית עליזה ומקפיצה, הנשמעת ברחובות ובמועדונים רבים בעיר עד שעות הלילה המאוחרות מדי ערב, במהלך שבוע הפייאסטה. בעיר נפתחים דוכני מזון שונים, רבים מהם מוכרים פירות טרופיים טריים, ובעיקר אננסים ובננות.

 

 

הפייאסטה של סן אנטוניו – Fiesta Of San Antonio

חודש:  יוני, מדי שנה.

מיקום:טלה, הונדורס – Tela, Honduras

 

מדי שנה, לקראת אמצע חודש יוני, נחגג קרנבל שמח ועליז בעיירה Tela, בה יש חופים מקסימים. תחילת הפייאסטה, אשר שיאה בקרנבל המרכזי, מתחילה השכם בבוקר כאשר ברחובות שועטים מקומיים רבים ומעירים את כל תושבי המקום במוזיקה, צעקות וקולות רמים. במהלך הפייאסטה נערך מצעד רב משתתפים, עם רקדנים, תחפושות, תלבושות ססגוניות ותזמורות מקומיות.

בתהלוכה מציגים את מלכת הפסטיבל של אותה שנה. אם תכנסו לכנסיות של Taleתוכלו לצפות במיסות מיוחדות הנערכות בשבוע הפייאסטה, וכמו כן ברחבי Telaתראו תצוגות שונות, דוכני אוכל מקומי מצוין, ומתחרויות ספורט ואכילה. 

 

 

לפרטים נוספים
כתובת: משרד התיירות הראשי של הונדורס: Colonia San Carlos Edificio Europa, 5to Piso, Avenida Ramon Cruz, Tegucigalpa.

טלפון: משרד התיירות הראשי של הונדורס: 504 – 222 – 2124.

 

עוד בזזנו:

טיסות להונדורס