עוד על גואטמלה

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

גואטמלה - ביטוח נסיעות לגואטמלה

גואטמלה נחשבת לאחת המדינות שאי אפשר לפספס בכל טיול למרכז או דרום אמריקה. היא שופעת נופים דרמטיים ומיוחדים במינם, היא מספרת את הסיפור של שבטי המאיה הקדומים כמו שאף מדינה אחרת במרכז אמריקה מספרת והיא אחת המדינות המאוכלסות ביותר באיזור.

כל העובדות האלו מתחברות ביחד לטיול מרתק ומגוון – שיש בו נסיעות מנוף אחד לנוף אחר, אפשרויות למסעות אתגריים לצד ביקור בערים מודרניות ובין כל אלו – יש צורך לכסות את עצמנו על כל צרה שלא תהיה.
 

חובה, לא בחירה

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא בדרך כלל משהו שיגידו לכם שאתם חייבים לעשות, כל אחד שיוצא מהמדינה צריך שיהיה לו את הכיסוי המתאים לכל בעיה – בין אם מדובר בבעיה רפואית, בעיה של גניבה או אובדן של ציוד או כסף ובעיה לחזור הביתה בשלום.

כשמדובר בגואטמלה, יעד שמרוחק מישראל מרחק של יותר מ-20 שעות טיסה, הביטוח הזה הופך לחובה של ממש ולא בחירה. ביטוח נסיעות לגואטמלה כמו למדינות אחרות במרכז ודרום אמריקה, מוצע במגוון וריאציות וכמובן שהפוליסות משתנות קצת מחברה אחת לאחרת.
 

התאמה אישית של ביטוח הנסיעות – לגואטמלה בפרט

בגלל העושר התרבותי, הגיאוגרפי והאנושי של גואטמלה, ביטוח הנסיעות הופך כמעט קריטי. מסלול הטיול שאנחנו מתכננים ישפיע על הסוג של ביטוח נסיעות לגואטמלה שנבחר והיום מציעות כל חברות הביטוח מספר מסלולים שמוקדשים בעיקר למדינות רוויות אטרקציות, אתגרים ושפע אנושי מגוון (שבין היתר, כולל גם כייסים ופורעי חוק למיניהם).
 

ביטוח נסיעות לגואטמלה שהוא ביטוח בסיסי, כולל מענה במקרה של תאונות אישיות בעיה רפואית, פנייה לרופא או אשפוז בבית חולים, כמו גם הטסה ארצה. ישנם גם ביטוחים בסיסיים שכוללים כיסוי על תקופת הטיפול הרפואי בארץ, לאחר הטיסה מגואטמלה. הביטוח הבסיסי מכסה גם על נושא של כבודה, במקרה של אובדן או גניבה.
 

ביטוח נסיעות לגואטמלה על בסיס פוליסה רגילה יעלה לכם כ-דולר עד דולר וחצי ליום.
 

ביטוח תרמילאים – שווה יותר, בעלות נמוכה

פוליסת תרמילאים היא המועדפת לכל מי שמחפש ביטוח נסיעות לגואטמלה ולמה? הפוליסה הזו יכולה לכסות מגוון רחב של מצבים שתרמילאי יכול להיתקל בהם.
 

הפוליסה כוללת בין היתר: חילוץ מג'ונגלים או מכל מקום מרוחק אחר, הטסה לבית חולים בגואטמלה או בארץ וכיסוי על הטיפול הרפואי שם או בישראל, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח נסיעת חירום של קרוב משפחה במקרה הצורך, ביטוח נשים תרמילאיות בשבועות ראשונים של הריון, ביטוח נגד אובדן של כבודה ופריטים אישיים, כולל מצלמה, טלפון סלולרי או מחשב נייד. ביטוח תרמילאים עולה בממוצע כדולר ושלושים עד דולר ושישים ליום.
 

ביטוח נסיעות לגואטמלה במיוחד לסטודנטים

אם אתם סטודנטים שרוצים לנסוע לחודש חודשיים בתקופת החופשה ולבקר בגואטמלה תמצאו פוליסות ביטוח נסיעות לגואטמלה במחירים טובים ועם תנאים משופרים לסטודנטים בלבד. זה כולל למשל כיסוי של תאונות סקי, כיסויים של אובדן ציוד וכבודה אישיים, כיסוי פינוי וחילוץ מאיזורים מרוחקים והגעה של קרוב משפחה במידת הצורך.
 

ביטוח נסיעות לסטודנטים עולה בסביבות דולר ועשרים עד דולר ושבעים בהתאם לחברה שבה אתם בוחרים לעשות את הביטוח.
 

לא יוצאים בלי לבטח

לא משנה אם אתם נוסעים לגואטמלה לשבועיים או לחודש וחצי, לשנה או לארבעה חודשים, ביטוח נסיעות הוא אלמנט חשוב בארגון הטיול שלכם. אל תוותרו על ביטוח נסיעות לגואטמלה שיכסה על כל מפגש לא נעים עם אוכלוסיה מקומית ענייה, על כל תאונה או פציעה במקום מרוחק מעיר גדולה או מבית חולים, מחלה שמתקיפה אתכם בדרך או אובדן של רכוש.

עוד בזזנו:
טיסות לגואטמלה
טיסות פנים בגואטמלה
טיול מאורגן לגואטמלה