עוד על גואטמלה

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

גואטמלה - טיול מאורגן לגואטמלה

השער לגואטמלה המסקרנת לא שמור רק למטיילים ותרמילאים עצמאיים אלא גם לקבוצות מטיילים מכל רחבי העולם שמגיעות במסגרת מאורגנת למדינה המרכז- אמריקאית הזו ונפגשות תחת הדרכה של מדריך מומחה עם התרבות המקומית המיוחדת, הנופים יוצאי הדופן והמסורות העתיקות שמתחבאות בכפרים ובערים של גואטמלה.

טיול מאורגן לגואטמלה הוא הזדמנות גם עבור מי שמעדיף לא לטייל עם תרמיל ומקל להכיר את כל הדברים האלו ולעשות זאת בשיא הנוחות.
 

טיולים לגואטמלה בלבד – ימים של התרגשות וצבע

ישנן חברות שמציעות טיולים מאורגנים לגואטמלה בלבד, בעוד אחרות משלבות בטיולים למרכז אמריקה גם ביקור במקסיקו או בקוסטה ריקה. בדרך כלל טיול לגואטמלה ייארך כעשרה ימים עד שבועיים ויכלול ביקור באתרים הבולטים, ביניהם טיקאל, אנטיגואה, איזור אטיטלן, צ'יצ'יקסטננגו והבירה גואטמלה סיטי. מחירי הטיולים נעים בין 1000 דולרים ל-1500 דולרים לא כולל את הטיסות. 
 

היתרון של טיול מאורגן לגואטמלה בלבד הוא האפשרות להכיר את המדינה הזו יותר לעומק ולקבל הדרכה מקצועית ממדריך שלוקח את הזמן. אין צורך לרוץ כדי להספיק לבקר במדינה במספר ימים קטן וכל הטיול מוקדש כולו ליעד הזה.
 

טיולים משולבים – הכירו את מרכז אמריקה!

מרכז אמריקה היא איזור צבעוני, סוחף ומרתק שיש בו כמה מהנופים הכי מדהימים שתראו בחייכם. טיול מאורגן לגואטמלה שמשולב יחד עם יעדים נוספים מאפשר לכם באמת להתעמק ולהכיר את החלק הזה ביבשת אמריקה שהוא עוד לא חשוף לגמרי למטיילים ישראלים. אפשר למצוא טיולים למקסיקו ולגואטמלה או טיולים לגואטמלה ולקוסטה ריקה, שיוצאים מישראל ומורכבים משבוע עד עשרה ימים ביעד אחד ולאחר מכן מעבר ליעד אחר.
 

הטיול מתחלק באופן שווה בין שתי המדינות ומאפשר לבקר בכל האתרים הבולטים בשתיהן בנוחות האוטובוס המאורגן, המלונות הטובים והמדריכים המקצועיים. מחירי טיולים משולבים יכולים לנוע בין 1800-2500 דולרים ואף יותר, בהתאם למסלול ולחברה שמציעה את הטיול. המחיר הזה לא כולל את מחירי הטיסות.
 

ישנם גם טיולים ארוכים יותר שאורכים בין עשרים יום לחודש וכוללים ביקור בשלושה מקומות – מקסיקו, גואטמלה ובליז. הטיולים האלו מאפשרים לכם להיחשף בזמן קצר לכל האטרקציות הבולטות בשלוש המדינות וכל סידורי המעבר בין המדינות מסודרים עבורכם. מחירי הטיולים האלו יקרים יותר ונעים בין 2000-3000 דולרים ולעיתים גם יותר.
 

קבוצות בינלאומיות – בגואטמלה ומסביב ליבשת

טיול מאורגן לגואטמלה אפשר למצוא בהזמנה דרך חברה ישראלית, אבל יש גם אופציה אחרת. חברות בינלאומיות שמציעות טיול שיוצא מנקודה מסוימת במרכז אמריקה, במקרה הזה מגואטמלה וכולל קבוצה של מטיילים מכל רחבי העולם ומדריך דובר אנגלית.
 

במסגרת זו אפשר למצוא גם טיול מאורגן לגואטמלה בלבד וגם טיולים ארוכים יותר בכמה מדינות. בין היתר אפשר למצוא טיול ארוך בכל מרכז אמריקה, שכולל ביקור בגואטמלה, מקסיקו, הונדורס, קוסטה ריקה, פנמה וניקרגואה. המחיר של טיול כזה יכול להגיע גם ל-4000 דולרים ויותר, אבל מדובר בחוויה בינלאומית מסחררת והזדמנות להכיר אנשים מכל רחבי העולם שהתאהבו באיזור היפה הזה.
 

מקומות שאי אפשר לפספס

כל מסלול טיול מאורגן לגואטמלה חייב לכלול מספר אתרים שבלעדיהם הטיול שלכם יהיה מבוזבז. בין אתרי החובה בגואטמלה תמצאו את העיר אנטיגואה שנחשבת ליעד חובה לכל מי שמגיע למדינה ולאחר הערים החשובות והמעניינות ביותר במרכז אמריקה, מתחם טיקאל הגדול שבו תמצאו שרידים של תרבות המאיה הקדומה לצד שמורת טבע מהיפות שתראו במרכז אמריקה, העיירה המקסימה צ'יצ'יקסטננגו, שמורת הטבע סמוק שמפיי ואיזור אגם אטיטלן.
 

טיול מאורגן לגואטמלה הוא חוויה מיוחדת, שבה משתלבים גם נופים ותרבויות מרתקות וגם מפגש עם אנשים שחולקים אתכם את ההתאהבות ואת הכל מישהו אחר מארגן עבורכם.