עוד על אקוודור

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

אקוודור - ביטוח נסיעות לאקוודור

אקוודור, אחת הנקודות היפות ביותר בדרום אמריקה ותחנת מעבר שהיא חובה לכל תייר או תרמילאי שמגיע ליבשת לטיול, היא גם אחת המדינות הרגועות יותר.

היא קטנה יותר מחברותיה ברזיל או ארגנטינה, אבל היא שופעת ניגודים – יערות גשם לצד איי טבע כמו איי גלפאגוס המשובחים, ערים גדולות וקטנות עם אווירה קולוניאלית מובהקת לצד כפרים שחותם האינקה עדיין נמצא בהם.
 

בניגוד לבוליביה או לקולומביה, מדובר במדינה בטוחה יותר, שהעובדה שהיא גם קטנה יותר בשטחה, מאפשרת למטיילים בה לנוע בבטחה. אם זאת, ביטוח נסיעות לאקוודור שמכסה את כל הסעיפים שעלולים לצוץ בדרך הוא חובה.
 

למה לרכוש ביטוח נסיעות לאקוודור?

בכל נסיעה לחו"ל, בעיקר נסיעה ארוכה ליעד מרוחק מהבית, צריך לחתום על פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל. ביטוח נסיעות לאקוודור או לכל מדינה אחרת בדרום אמריקה יעניק לכם כיסוי במקרה של מחלה, פציעה או חבלה אחת שתדרוש מכם לחפש עזרה רפואית. רוב הפוליסות של רוב החברות בישראל מציעות כיסוי נרחב במקרה של אשפוז וטיפול בבית חולים מקומי ואפילו מכסות את הטיסה חזרה הביתה.
 

לא צריך לחשוב על אסונות כדי לחתום על פוליסה של ביטוח נסיעות לאקוודור. ביטוח הנסיעות מכסה גם על אובדן של ציוד אישי, על גניבה או אובדן של מכשיר הטלפון הסלולרי או מחשב כף היד ועל ציוד אישי אחר. במדינות דרום אמריקה שידועות בעוני שלהן, המפגש עם כייסים וגנבים הוא מפגש קבוע ולכן מומלץ לדאוג לכיסוי כספי במקרה של אובדן כזה.
 

סוגי ביטוחים נפוצים

רוב חברות הביטוח מציעות שלושה סוגים של ביטוח נסיעות לאקוודור ולמדינות אחרות בכל רחבי העולם. הביטוח הרגיל הוא ביטוח בסיסי שנותן מענה בשני הנושאים העיקריים: בעיות רפואיות – אשפוז, רכישת תרופות, טיפול רפואי אצל רופא מומחה וגם הטסה לישראל במקרה חירום והנושא השני – ביטוח כבודה שמכסה על אובדן וגניבה של מזוודות, רכוש אישי וציוד.
 

ביטוח תרמילאים הוא הסוג השני של ביטוח נסיעות וזה גם הסוג המועדף של ביטוח נסיעות לאקוודור. ביטוח תרמילאים הוא ביטוח שמכסה גם במקרה הצורך עזרה בחילוץ והצלה, זאת מתוך הידיעה שתרמילאים יוצאים למסעות וטרקים ארוכים, מגיעים לאיזורים נידחים שעלולים להיות מסוכנים ולפעמים מתנסים גם בספורט אתגרי מסוגים שונים.
 

סוג הביטוח האחרון הוא ביטוח נסיעות סקי שמתאים בעיקר למי שכולל בחופשה שלו גם עצירה באתרי סקי. באקוודור יש מספר מקומות לחופשת סקי וסנובורד ולכן אם אתם שוקלים לנסות זאת, כדאי לבדוק שיש כיסוי גם על תאונות סקי.
 

כיצד לבצע השוואת מחירים?

כל חברות הביטוח הגדולות יאפשרו לכם לחתום בקלות ובמהירות על ביטוח נסיעות לאקוודור גם כמה ימים בלבד לפני הטיסה. החלק החשוב והחסכוני עבורכם הוא השוואת המחירים. כל חברה תציע לכם סעיפים מיוחדים שכלולים בפוליסה של הביטוח כתוספת, סעיפי השלמה וסעיפים מיוחדים כדי למשוך אתכם לחתוך על הפוליסה שלה.
 

חשוב להתקשר לכמה חברות ביטוח מוכרות וגדולות ולשאול מה כוללת כל פוליסה, לדבר באופן ספציפי על טיסה לאקוודור וטיול בדרום אמריקה ולקבל את ההצעה לפוליסה בכתב. היום רוב החברות יספקו לכם את כל המידע אונליין.

 

מכיוון שמדובר ביעד מרוחק מישראל, שימו דגש מיוחד על נושא הטיפול הרפואי וההטסה ארצה במידת הצורך. אל תוותרו על סעיפים אלו בכל מקרה שהוא.
 

ביטוח נסיעות לאקוודור יעזור לכם לשמור על שקט נפשי. תמיד תדעו שאתם מכוסים מפני כל צרה שלא תהיה ושיש לכם את האפשרות לקבל את כספיכם בחזרה במקרה של אובדן ציוד ורכוש.