עוד על אקוודור

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

אקוודור - טיול מאורגן לאקוודור

טיול מאורגן הוא דרך נפלאה לראות ולהכיר ארץ חדשה ולעשות זאת בשיא הנוחות - עם מדריך צמוד, אוטובוס תיירים מרווח ומלונות שנבחרים בקפידה על ידי חברת התיירות ממנה הזמנו את הטיול. כשמדובר בתכנון טיול מאורגן לאקוודור, כל היתרונות האלו הופכים בולטים יותר.

השוני בין האיזורים השונים באקוודור, למרות העובדה שמדובר במדינה קטנה יחסית, יכול לבלבל גם את המטייל הכי מנוסה. טיול מאורגן לאקוודור ייתן לכם הזדמנות להגיע לכל האתרים החשובים בצורה קלה ופשוטה וגם ללמוד עליהם מאדם מנוסה.

 

טיול מאורגן מישראל לאקוודור

רוב המטיילים יבחרו להזמין טיול מאורגן לאקוודור מחברה ישראלית כאן בארץ. טיולים לאקוודור מוצעים על ידי חברות רבות שמתמחות גם בטיולים תיירותיים וגם בטיולי טבע ואתגר למדינות דרום אמריקה ואסיה ומדינות נוספות שנחשבות מאתגרות יותר.

 

אפשר להזמין טיול מאורגן לאקוודור שמשלב ביקור גם במדינות נוספות בדרום אמריקה. חברות מסוימות מציעות טיולים מאורגנים לפרו ולאקוודור או לבוליביה ואקוודור, אחרות מציעות טיולים לקוסטה ריקה ולאקוודור וישנן אופציות נוספות.

העובדה שאקוודור נמצאת בנקודת מפתח לירידה לדרום-דרום אמריקה ועלייה לצפון היבשת היא יתרון - יש שפע של טיולים מאורגנים לאקוודור שמשלבים ביקור בארצות נוספות.

 

רוב החברות מציעות גם טיול מאורגן לאקוודור שכמובן משלב גם סיור של כמה ימים באיי גלאפגוס. בכל מקרה שהוא, לא מומלץ לוותר על ביקור באיים ולכן כדאי לבחור מסלול שכולל את האיים ושהייה בהם במשך כארבעה ימים עד שבוע - משך הזמן המומלץ לביקור באיים.

 

טיולים מאורגנים ברגע האחרון

ישנן חברות בינלאומיות וחברות דרום אמריקאיות בפרט שמציעות טיול מאורגן לאקוודור בכל מיני וריאציות. במקרה כזה צריך ליצור קשר מראש או כשמגיעים לדרום אמריקה ולבדוק מתי יוצא טיול מאורגן שכזה. אפשר למצוא טיולים מאורגנים יחסית ברגע האחרון, בעיקר אם אתם נמצאים באחת המדינות הגדולות יותר בדרום אמריקה.

 

טיול מאורגן לאקוודור של חברות ברזילאיות, ארגנטינאיות או פרואניות יכול להיות זול יותר מטיול מאורגן שמוזמן מראש, דרך חברה ישראלית, אבל כדאי לבדוק היטב את כל הפרטים כדי לוודא שאתם לא קונים חתול בשק. האופציה הזאת מתאימה בעיקר למי שכבר נמצא באיזור דרום אמריקה ומחליט לנסוע לאקוודור במסגרת של טיול מודרך.

 

טיולים קצרים באקוודור

גם חברות מקומיות מאקוודור מציעות טיולים מאורגנים לאיזורים שונים במדינה. אפשר למצוא טיולים מאורגנים של כמה ימים עד שבוע לאיזור יערות הגשם ולינה במתחמי לינה ירוקים, טיול מאורגן לאקוודור שמתמקד באיי הגלאפגוס וכמובן טיול מאורגן של כמה ימים בקיטו ובערים גדולות נוספות, שמציעות חברות מקומיות בכל עיר.

 

גם במקרה זה מומלץ מאד לבדוק מי מפעיל את הטיול, מי הוא המדריך, האם הוא דובר אנגלית ומה המסלול המדויק של הטיול. בנוסף כדאי לבדוק טיולים של כמה חברות, כדי למצוא את הטיול הממצה ביותר בכל עיר שבה אתם מבקרים.

 

מסלול מומלץ לטיול באקוודור

טיול מאורגן לאקוודור יתחיל בדרך כלל בעיר קיטו ומשם ימשיך לאיזורים כמו יערות הגשם - על העיירות טנה ובאניוס, שדרת הרי הגעש של אקוודור שכוללת את הרי הגעש קוטופקסי וצ'ימבורסו, העיירות מינדו ואוטובאלו - ערים אותנטיות עם מסורת אינדיאנית צבעונית, הגעה לגואיאקיל ויציאה למספר ימים באיי גלאפגוס.

 

ממוצע הזמן של טיול מאורגן לאקוודור הוא כ-20 יום או שלושה שבועות. במידה והטיול משלב גם ביקור במדינות נוספות, ייתכן שימי הטיול באקוודור יוקדשו בעיקר לבירה קיטו, לאיזור יערות הגשם ולביקור באיי גלאפגוס. המחיר הממוצע של טיול למשך זמן זה הוא כ-8000 דולרים לאדם.