עוד על אקוודור

מחפשת שותף/ שותפה לנחיתה רכה בבואנוס

מישהו או מישהי שטסים לבואנוס איירס ב13.1 דרך ...

מצטרפת להמלצה על אסטוריל :)

זה הבית השני שלי בארגנטינה!

אקוודור

אקוודורלטייל באקוודור במלונות והגסטהאוסים הטובים ביותר במחיר הטוב ביותר


מומחי זזנו שנושמים וחיים את אקוודור בעשרות טיולים ממוקדים ריכזו עבורכם את את מקומות הלינה הטובים ביותר ברחבי אקוודור שיספקו לכם את החוויה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר, כמו כן קבלו גישה ישירה לחברות הטיסה הטובות ביותר במחיר הטוב ביותר ולמידע המעודכן ביותר.

לחצו כאן לגישה ישירה ללוח זזנו אקוודור

אקוודור הקטנה והיפיפייה היא אחד מאתרי התיירות המרתקים ביותר בדרום אמריקה וקיטו, בירתה משמשת למטיילים רבים כנקודת פתיחה (לגל היורד) וסיום (לגל העולה). אקוודור מתהדרת בנופים מרהיבי עין ובאוצרות טבע רבים ומגוונים!

יש באקוודור מגוון רב של תרבויות ילידיות, אדריכלות קולוניאלית משגעת, רצועות חוף מדהימות, יערות עד עצומים, הרי געש פעילים וחופים מרהיבים כמו חופי מונטאניטה ופוארטו לופז  המושכים גולשים מכל רחבי העולם.

אקוודור מכילה רק 14 מליון תושבים, מספר קטן ביחס לשאר מדינות דרום אמריקה, אך תושביה נחשבים לנעימים ומסבירי פנים והיא נחשבת למדינה מאד בטוחה.
 

בעיר הבירה קיטו חיים כמיליון וחצי תושבים והיא שוכנת למרגלות מספר ערי געש, זוהי עיר מפותחת מאד, מלאה במקומות בילוי ובחיי לילה תוססים. אך העיר הגדולה במדינה היא דווקא העיר גואיאקוויל המשמשת בעיקר כנקודת מעבר לאיי הגלפאגוס. בזכות שטחה הקטן היו רגועים, באקוודור לא תאלצו לצאת לנסיעות של יומיים בצ'יקן באס... הכל כאן נגיש, מהיר ובטוח.
 

איי הגלאפגוס -  מעט יקר אך בלתי נשכח!

חובבי בעלי החיים והטבע, זה המקום בשבילכם! איי הגלפאגוס הם אחת האטרקציות המרכזיות באקוודור. הם נמצאים מערבית למדינה ועשויים מלבה שהתקשתה. על האיים תוכלו למצוא חיות נדירות במיוחד שלא חוששות מבני אדם ולכן ניתן ללטף אותן וכן אתרי צלילה מהיפים בעולם.

בעלי החיים השונים הם גולת הכותרת של האיים! הזדמנות חד פעמית שלדעתנו אסור לפספס. ההגעה והלינה מעט יקרים ממה שאתם רגילים בדרום אמריקה, אך החוויה אדירה ובלתי נשכחת.