עוד על קוסטה ריקה

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

קוסטה ריקה - ביטוח נסיעות לקוסטה ריקה

כל מי שנסע לקוסטה ריקה ולמרכז אמריקה בכלל יספר לכם שמדובר במדינה בטוחה מאד. אין בה סכנות בריאותיות היסטריות שיכולות להגיע עם טיול הרפתקני או חיפוש אחר אתגרים, במידת הסביר כמובן.
 

אין בקוסטה ריקה מחלות קטלניות (למעט קדחת הדנגי שמגיעה מיתושים, אבל ניתן להימנע ממגע של אלו באמצעות תרסיסים ותכשירים רגילים כשאתם מטיילים באיזורים המועדים לפורענות) ואין בה יותר מדי פשיעה, בהשוואה למדינות אחרות במרכז אמריקה ובדרום אמריקה.
 

ובכל זאת ולמרות הכל, לא כדאי לוותר על ביטוח נסיעות לקוסטה ריקה שמאפשר לכם בכל מקרה את השקט הנפשי, איך אמא אומרת: "על כל צרה שלא תהיה".
 

אז למה לעשות ביטוח נסיעות?

כל מומחה לטיולים יגיד לכם שלא משנה לאן אתם נוסעים, כל עוד מדובר במסע של כמה שעות במטוס כדאי להיות בטוחים. קוסטה ריקה היא מדינה מרוחקת מישראל, מרחק של 15 שעות טיסה ולפעמים גם יותר, תלוי בסוג הטיסה שתקחו. ביטוח נסיעות לקוסטה ריקה כמו לכל יעד מרוחק אחר יגן עליכם בכמה תחומים עיקריים ויאפשר לכם לטייל עם שקט נפשי מוחלט.
 

ביטוח נסיעות יגן עליכם במקרים של אובדן רכוש – למשל ציוד קמפינג, מצלמה, מחשב נייד או טלפון סלולרי, הוא יכסה עלויות של טיפולים רפואיים, פינוי וחילוץ ואפילו הטסה הביתה לישראל במקרה הצורך והוא יעזור ויכסה במקרה של אובדן כספי – למשל אם מישהו יגנוב לכם את הארנק, במקרים מסוימים תוכלו לקבל החזר שיעזור לכם לעמוד על הרגליים. בקיצור – ביטוח נסיעות לקוסטה ריקה הוא חשוב ומומלץ.
 

מסלולים מותאמים אישית

כל חברת ביטוח גדולה ומוכרת יכולה להציע לכם פוליסה של ביטוח נסיעות לקוסטה ריקה בדרך כלל בשלושה מסלולים עיקריים. המסלול הראשון הוא מסלול סטנדרטי למטייל שנוסע לכמה ימים, לטיול מאורגן או לחופשה מהירה – זהו מסלול שמכסה על צורך בטיפול רפואי בסיסי, אובדן רכוש ונזקים מוכרים אחרים שיכולים להיות לתיירים בארץ זרה.
 

מסלול אחר הוא מסלול שמכוון לתרמילאים או לחובבי אתגרים שנוסעים לזמן ארוך ועומדים לטייל באיזורים שיכולים להיות מסוכנים יותר. המסלול הזה יהיה בדרך כלל מקיף יותר ויכלול סעיפים של טיפול רפואי בשטח, חילוץ והצלה, הטסה לישראל, ניתוחים וחס וחלילה – גם כיסוי במקרה של מוות.
 

המסלול השלישי הוא מסלול ייעודי שמוצע על ידי חברות שונות בהקשר למצב מסוים של אותו מטייל. למשל יש ביטוח נסיעות לקוסטה ריקה וליעדים אחרים במרכז אמריקה שמיועד לנשים בהריון עד שבוע 20, לצעירים לפני צבא, לאנשים שסובלים מבעיות רפואיות מתמשכות שונות וכדומה.
 

מחירים והשוואת מחירים

מחירי פוליסות ביטוח נסיעות לקוסטה ריקה משתנים כמובן מחברת ביטוח אחת לשנייה, ולכן חשוב מאד לבדוק את השוק ולבצע השוואת מחירים, אבל בממוצע המחיר של ביטוח נסיעות כזה הוא בין דולר וחצי לשני דולרים ליום טיול.
 

את השוואת המחירים שלכם אתם לא צריכים לעשות על קו הטלפון. אין צורך להתקשר לכל חברה ולבקש הצעת מחיר לפוליסת ביטוח נסיעות לקוסטה ריקה. היום אפשר למצוא כל מיני אתרים ברשת שעוסקים בהשוואת מחירים, בין היתר של פוליסות ביטוח ויאפשרו לכם לקבל הצעות למייל או לטלפון מנציגים של החברות השונות, לאחר פנייה אחת בלבד.
 

תהיו בטוחים בכל פינה

נסיעה לחו"ל היא תמיד סכנה, אנחנו מגיעים לארץ לא מוכרת ומתמודדים עם אוכלוסייה בעייתית, עם איתני טבע שאנחנו חייבים לראות ומסכנים את עצמנו בדרך אליהם. יש כאלו שלכל זה מוסיפים גם את תאוות הגלישה (ספורט מבוקש בקוסטה ריקה) או כל ספורט אתגרי אחר. מתוך כך ביטוח נסיעות לקוסטה ריקה הוא הדבר הנכון לעשות כחלק מארגון הטיול – לשקט הנפשי שלכם ושל הקרובים שמחכים לכם בבית. 

עוד בזזנו:
טיסות לקוסטה ריקה
טיסות פנים בקוסטה ריקה
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
השכרת רכב בקוסטה ריקה