עוד על קוסטה ריקה

תחבורה לוארדרו משדה התעופה

בס"ד כמה עולה מונית מנמל תעופה בהוואנה ...

מונית בין שדה התעופה בהוואנה לוארדרו

בס"ד כמה צריך לעלות מונית בין נמל התעופה ...

קוסטה ריקה - פסטיבלים בקוסטה ריקה

 הפסטיבלים מסודרים בסדר עולה, ע"פ חודשים. למידע על תאריכים מדויקים, כדאי להתעדכן באתרי האינטרנט המצורפים.

 

 

קרנבל פונטה ארנאס – Puntarenas

חודש: בין ה – 5 ל – 16 בפברואר.

מיקום: העיירה פונטארנאס, קוסטה ריקהPuntarnenas, Costa Rica.

 

פסטיבל פונטה ארנאס הוא פסטיבל ריקודים לטיניים שמח, בו קבוצות ריקודים שרוקדות לצלילי מוזיקה לטינית ריקודים כמו פצ'נגה וסלסה, עוברות לאורך הרחובות הראשיים של העיירה, מחופשות בתחפושות צבעוניות ושמחות.

מלבד הרקדנים תוכלו לצפות בהולכים על קביים, אופנוענים, תזמורות ילדים ומלכות יופי מקומיות. במהלך החגיגות, מלבד ריקודים ומוזיקה לטינית, נערכות בעיירה תחרויות ספורט שונות, ומגיעות לאזור להקות מקומיות המנגנות ברחובות. בערבים יש זיקוקי דינור. בזמן זה זורמים לעיירה פונטרנאס תיירים ומקומיים רבים.

 

האתר הרשמי של הקרנבל בספרדית: http://www.puntarenas.com/carnavales/.

טלפון:506 – 2661 – 5705 - La Oficina Del Carnaval Esta .

פקס:506 – 2661 – 2980 .

כתובת:La Oficina del Carnaval está situada en Plaza del Pacífico frente al Muelle de Cruceros – המשרד האחראי על הקרנבל.

הגעה: הקרנבל מתרחש ברחובותיה הראשיים של העיירה פונטארנאס. לעיירה ניתן להגיע מסן חוזה – נסיעה של שעתיים ורבע. ליבריה – נסיעה של 2.5. ניקויה – נסיעה של 3 – 5 שעות. סנטה אלנה – נסיעה של 3 שעות. סנטה קרוס – נסיעה של 3 – 5 שעות. קאניאס – נסיעה של שעה וחצי. טילאראן – נסיעה של שעה וחצי. חאקו – נסיעה של שעה וחצי.

 

 

יום העצמאות של קוסטה ריקה – Costa Rica Independence Day

חודש:  15 לספטמבר, מדי שנה.

מיקום: ברחבי קוסטה ריקה.

 

מדי ספטמבר חוגגת קוסטה ריקה את עצמאותה מספרד שהייתה בשנת 1821. ברחבי המדינה נערכים אירועים מיוחדים, ביניהם תהלוכות גדולות של המקומיים, המניפים את דגל המדינה, ותזמורות כלי נגינה, והרחובות מתמלאים מקומיים חוגגים. יום לפני יום העצמאות מגיע לפיד המסמל חופש מניקרגואה השכנה.

האווירה במהלך יום העצמאות היא של פטריוטיזם וגאווה גדולה במדינה. בערבים חוגגים במסיבות ופייאסטות הכוללות ריקודים, שתייה ואוכל בפאבים, בתי קפה ומסעדות ברחבי המדינה.

 


קרנבל לימון – Limon Carnival

חודש: בין ה – 10 ל – 19 לאוקטובר. שיא החגיגות ב – 12.10.

מיקום: לימון, קוסטה ריקה – Limon, Costa Rica.

 

קרנבל לימון הצבעוני הוא קרנבל הכולל קבוצות רקדנים ומופיעים המחופשים בתחפושות ססגוניות וצבעוניות, ורוקדים לצלילי מוזיקה לטינית שמחה. כמו כן תוכלו לראות להטוטנים מכל מיני סוגים עוברים ברחוב, מופעי תזמורות מקומיות, משאיות עמוסות באנשים חוגגים, המגיעים לעיירה לימון מרחבי מרכז אמריקה כולה.

מלבד התהלוכה נפתחים מעין בארים קטנים בצידי הרחוב המציעים בירה קרה וזולה, דוכני מזון טעים וזול, ומקומות רבים המציעים ערבי ריקודים בסגנונות שונים – דיסקו, לטיני ורגאיי.

עוד בזזנו:
טיסות לקוסטה ריקה
טיסות פנים בקוסטה ריקה
טיול מאורגן לקוסטה ריקה
השכרת רכב בקוסטה ריקה