עוד על צ'ילה

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

צ'ילה - ביטוח נסיעות לצ'ילה

צ'ילה היא אחת המדינות היפות והמיוחדות שתפגשו בדרום אמריקה. צ'ילה, הצרה והארוכה, גובלת לכל אורכה עם אחת המדינות המעניינות והמגוונות ביבשת- ארגנטינה. הגבול המשותף מאפשר למטיילים ליהנות משתני המדינות גם יחד.
 

צ'ילה מצעה למבקרים בה גיוון עצום, החל במדבריות, דרך לגונות, חופים יפהפיים ופלאי טבע מרהיבים, וכלה בטרקים בלתי נשכחים ופעילות אקסטרים מגוונת.
 

על מנת שתוכלו ליהנות מכל השפע והיופי הזה, כדאי שתהיה לכם פוליסת ביטוח אמינה ומקיפה, שתכסה אתכם במקרה ותזדקקו לכך. אין זה נעים כלל להיקלע למצב חירום ולהיתקל בקשיים עקב ביטוח נסיעות לקוי.
 

ביטוח תרמילאים

צ'ילה היא יעד פופולארי בקרב תרמילאי דרום אמריקה. מרבית המטיילים מגיעים לצ'ילה כחלק מטיול נרחב יותר בין מדינות דרום אמריקה השכנות. ביניהן, ארגנטינה, בולוביה ועוד. ביטוח תרמילאים הוא הבחירה הטבעית והמקיפה ביותר עבור מטיילים אלו, כיוון שהוא נותן מענה לתרחישים אפשריים האופייניים לאזור.
 

בראש ובראשונה, ביטוח תרמילאים אמור לדאוג לאיתור וחילוץ במקרה ויש צורך בכך. ודאו שסעיף זה נכלל בפוליסה שבחרתם. יתרון נוסף הוא בכיסוי של פעילות אקסטרים. אף מטייל לא רוצה להיקלע לסיטואציה כזו, אך מוטב להיערך לכל מקרה שלא יהיה.

 

ביטוח בסיסי

כל מטייל אמור להתאים את פוליסת הביטוח שלו לסוג הטיול שהוא בוחר לעשות. ביטוח נסיעות לצ'ילה לא חייב לכלול פעילות אתגרית, למשל, אם אינכם מעוניינים להתנסות בה. אם אתם מסתפקים בביקור בחופי הים הקסומים, או בטעימה מחיי הלילה הסוערים של סנטיאגו הבירה, יתכן שפוליסת ביטוח בסיסית תתאים לכם.
 

פוליסת ביטוח בסיסית מעניקה לכם את האפשרות לבחור את הרופא שיטפל בכם, ואף יהווה העוגן המקשר ביניכם לבין בית החולים במקרה ויש צורך באשפוז. הקפידו לוודא שהביטוח שתרכשו יכסה הטסה רפואית ארצה במקרה חירום.

 

ביטוח נסיעות לצילה, גם על הציוד

כידוע, דרום אמריקה היא אכן סוף העולם. זה ודאי נכון לגבי צ'ילה. עליכם להגיע עם ציוד רב, המתאים לתנאי השטח ולצורכיכם במהלך הטיול. יתרה מכך, אם אתם מגיעים לצ'ילה כחלק מהטיול הגדול, הציוד שעליכם לקחת הוא רב פי כמה. לכן חשוב מאוד לבטח את הציוד שלכם מפני גניבות, שהן אינן נדירות בדרום אמריקה. לפני שתבחרו פוליסת ביטוח נסיעות לצ'ילה, שימו לב לדברים הבאים- בדקו מהו גובה הפיצוי מטעם הביטוח במקרה של גניבה? מהו גובה ההשתתפות העצמית? ואיזו תכולה הפוליסה מבטחת? לנתונים אלה חשיבות רבה, והם משתנים בין חברות הביטוח.
 

מה לגבי מטען?

כשאתם עושים ביטוח נסיעות לצ'ילה, יש באפשרותכם לבטח את הציוד שלכם במהלך הטיסה. במקרה של אובדן או נזק לציוד, שהתרחש במהלך הטיסה או בשדה התעופה, תהיה באפשרותכם לתבוע פיצוי מחברת הביטוח. העניין תקף רק לאחר הגשת תלונה בפני נמל התעופה וחברת התעופה. קחו בחשבון שהפיצוי שמעניקות חברות התעופה הינו נמוך, אם בכלל.
 

ביטוח נסיעות לצ'ילה- טיפים חשובים

בכל מקרה של ביקור במרפאה או רכישת תרופות, יהיה עליכם לשמור את האישורים, על מנת שתוכלו להציגם בפני הביטוח עם שובכם ארצה. במקרה של גניבה, עליכם להגיש תלונה בתחנת המשטרה המקומית ולהציגה בפני חברת הביטוח בחזרתכם לארץ. כל חברות הביטוח לא מכסות גניבה של כסף מזומן, משקפי ראייה ושמש וציוד רפואי.
 

מומלץ לשמור קבלות של המוצרים, כיוון שעשויה להיות להם השפעה על גובה הפיצוי. לסיום, מחירה של פוליסת הביטוח מותנית באופי הטיול ובמצבכם הבריאותי. ככל שהטיול יהיה מסוכן יותר ומצבכם הבריאותי רופף יותר, מחיר הפוליסה יהיה יקר יותר.