עוד על צ'ילה

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

צ'ילה - טיסות לצ'ילה

טיסות  מישראל לדרום אמריקה - מישראל אין קווי תעופה ישירים למדינות דרום אמריקה, למעט קו ישראל- ברזיל שמפעילה חברת התעופה הישראלית אל על. בנוסף, מטיילים רבים המבקרים במספר מדינות היבשת יגיעו לצ'ילה בתחילת טיולם, דרך ארגנטינה (הגל העולה), או לקראת סופו של הטיול (הגל היורד).
 

למרות כל זאת, ולמרות מה שמקובל ונהוג, לכל מטייל יש טעם אישי משלו, תקציב אישי ותכנון טיול פרטי- כל מטייל יבחר את הדרך הנוחה ביותר עבורו להגיע לצ'ילה, והאם בכלל לשלב אותה כחלק מטיול כוללני יותר, או להקדיש לה את מלוא תשומת הלב.
 

טיסות לצ'ילה

כאמור, מטיילים רבים המגיעים לצ'ילה הם תרמילאים. המאפיין העיקרי של מטיילים אלו, הוא השאיפה לחיסכון בכסף וחודשים ארוכים לטייל בהם. לכן חלק ניכר מההתניידות בין מדינות דרום אמריקה היא דרך מעברי הגבול הרבים הפזורים בין המדינות.
 

למרות זאת, לעיתים עדיף להגיע מיעד ליעד באמצעות טיסה ולא בדרך יבשתית, על מנת לחסוך בזמן. משך הנסיעה באוטובוסים הציבוריים אורכת שעות ארוכות, ואף יותר מיממה בחלק מן המקרים. לא פעם תוכלו למצוא כרטיסי טיסה שמקצרים את הדרך באופן משמעותי, ועלותם לא יקרה מאוד בהשוואה לעלותה של נסיעה בתחבורה הציבורית.
 

מעבר לכך, אם אתם מגיעים לטיול ממוקד יותר וקצר בזמן, או שיש לכם תקציב גדול יותר, אין ספק כי טיסות הן הדרך הנוחה יותר.
 

צ'ילה

צ'ילה גובלת בפרו ובוליביה, וחולקת גבול מזרחי עם ארגנטינה לכל אורכה. על פני הגבולות המשותפים פזורות נקודות רבות של מעברי גבול, אותם תוכלו לעבור ברכב שכור או באוטובוסים.
 

לתשומת לבכם, ישנן נקודות גבול שנסגרות ונפתחות בהתאם לתנאי מזג האוויר. מומלץ להתעדכן על כך לפני יציאתכם לעבר הגבול.

בנוסף, הקפידו לבדוק היכן מוצבות נקודות ההחתמה בעת המעבר ממדינה למדינה ומהן שעות הפתיחה. אחרת תאבדו זמן יקר בנסיעה עד לנקודת ההחתמה, או בהמתנה, של לילה לעיתים, עד לשעת פתיחת תחנת ההחתמה.
 

טיסות לצ'ילה מישראל

אחת הדרכים הנפוצות להגיע לצ'ילה, היא דרך ארגנטינה. לאחר הנחיתה בבואנוס איירס, בירת ארגנטינה, תוכלו לעלות על טיסה לצ'ילה, השכנה ממערב.

אם אתם מעוניינים להגיע ישירות לצ'ילה, ולא דרך ארגנטינה למשל, תמצאו חברות רבות שמפעילות טיסות לצ'ילה מישראל, לסנטיאגו הבירה.
 

טיסות לצ'ילה אינן ישירות וכוללות עצירה ביעד ביניים בערים שונות ברחבי אירופה, או בארצות הברית. טיסות לצ'ילה דרך ארצות הברית הן זולות יותר, אך אפשריות רק אם יש לכם ויזה לארצות הברית.
 

טיסות לצ'ילה, חברות תעופה

איבריה, חברת התעופה הלאומית של ספרד מוציאה טיסות רבות מישראל לדרום אמריקה, ביניהן גם לצ'ילה.
 

אתר חברת התעופה איבריה-http://www.iberia.com/.

חברת התעופה הצ'יליאנית LAN(ארליינס), מפעילה אף היא טיסות מגוונות על פני היבשת. חברה זו מציעה מעין חבילת טיסות פנימיות, היכולה להוזיל לכם את עלויות הטיסה באופן משמעותי. מומלץ לבדוק ולשאול על כך גם בסוכנויות הנסיעות, עימן אתם בקשר.
 

אתר חברת התעופה LAN- http://www.lan.coml.


טיסות לצ'ילה- טיפ לסיום

רבים מן המטיילים המגיעים לצ'ילה, עושים זאת כחלק מטיול גדול יותר, שאורך כמה חודשים טובים, וחולף על פני מדינות היבשת, ביניהן- ארגנטינה, ברזיל, פרו, אקוודור ועוד.
 

על כן לפני רכישת כרטיסי הטיסה, עליכם לתכנן את הטיול ולערוך מספר בירורים, בכדי לקבל החלטה נבונה, נוחה, יעילה וזולה.

מטיילים רבים לא יודעים להעריך במדויק את תאריכי הטיסות שלהם מיעד ליעד ואת תאריך חזרתם לארץ. לפני רכישת הכרטיס, בררו מהן העמלות בגין שינוי יעדים ותאריכים.