עוד על צ'ילה

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

צ'ילה - פסטיבלים בצ'ילה

הפסטיבלים מסודרים בסדר עולה, ע"פ חודשים. למידע על תאריכים מדויקים כדאי להתעדכן באתרי האינטרנט המצורפים.

 

מצעד האהבה בסנטיאגו – Love Parade of Santiago

מיקום: סנטיאגו

חודש בשנה: ינואר

 

מצעד האהבה בסנטיאגו הוא אחד האירועים המעניינים והמהלהיבים ביותר שתוכלו למצוא בצ'ילה. המצעד, שנמשך לאורך ארבעה קילומטרים, הוא בעצם מסיבה ענקית, הכוללת מוסיקה אלקטרונית, ריקודים ובעיקר אווירה כיפית ומהנה. את המצעד שמתחיל כבר בשעות הצהריים מלווים תקליטנים רבים שידאגו להקפיץ אתכם עם סוגי מוסיקה שונים מצ'ילה ומשאר העולם. בסיום המצעד נערכת מסיבה ענקית בבמה המרכזית בה רוקדים ביחד אל תוך הלילה כל משתתפי המצעד.Feast Day of San Sebastian

מיקום: יאמבל (Yumbel)

חודש בשנה: ינואר

 

בחודש ינואר העיירה יאמבל המנומנמת הופכת למוקד עליה לרגל, כאשר מאות אלפי מאמינים מגיעים אליה לחגיגה לזכר הקדוש סן סבסטיאן. מלבד התפילות והמיסות ההמוניות, לא תוכלו לפספס את צבעי האדום והצהוב השולטים ואת מאה אלף הנרות המודלקים במהלך היום. שימו לב, העיר לא ערוכה להגעת כמות כזאת של אנשים, ולכן כדאי להגיע אליה מספר ימים לפני האירוע ולוודא מראש שנשאר לכם מקום לינה וכרטיס לרכבת..

 

 

חגיגות יום העצמאות

מיקום: רנקגואה (Rancagua)– דרומית לסנטיאגו

חודש בשנה: ספטמבר

 

למרות שיום העצמאות נחגג בכל רחבי צ'ילה, המקום בו תרגישו את אווירת החג בצורה המיוחדת ביותר הוא בעיירה הקולוניאלית רנקגואה, בה שוחררה צ'ילה מהשלטון הספרדי.  בדומה למדינות אחרות באמריקה הלטינית, גם כאן תיהנו ממוסיקה, ריקודים, דוכנים שונים, הופעות, תהלוכות וזיקוקי דינור.
 

עוד בזזנו:

טיסות לצ'ילה
טיסות פנים בצ'ילה

טיול מאורגן לצ'ילה