עוד על צ'ילה

מחפשת שותף/ שותפה לנחיתה רכה בבואנוס

מישהו או מישהי שטסים לבואנוס איירס ב13.1 דרך ...

מצטרפת להמלצה על אסטוריל :)

זה הבית השני שלי בארגנטינה!

צ'ילה

צ'ילה


לטייל בצ'ילה במלונות והגסטהאוסים הטובים ביותר במחיר הטוב ביותר

מומחי זזנו שנושמים וחיים את צ'ילה בעשרות טיולים ממוקדים ריכזו עבורכם את את מקומות הלינה הטובים ביותר ברחבי צ'ילה שיספקו לכם את החוויה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר, כמו כן תוכלו לקבל גישה ישירה לחברות הטיסה לטיסות פנים הטובות ביותר במחיר הטוב ביותר ולמידע המעודכן ביותר.

לחצו כאן לגישה ישירה ללוח זזנו  צ'ילה

צ'ילה שומרת על פופולאריות גבוהה בקרה מטיילי דרום אמריקה בזכות הנופים, הטבע והטרקים שהיא מציעה. עובדה נוספת היא הגבול המשותף עם ארגנטינה בו ניתן "לזגזג" בין המדינות ולהרוויח את כל אשר יש  להן להציע.  שתי אטרקציות בעיר גורמות למוצ'ילר המצוי לא לוותר על צ'ילה הנפלאה- טרק הטורוסים שבאזור פוארטו נטאלס וכמובן הקארטרה אוסטראל.

צ'ילה נמצאת בין האוקיינוס השקט להרי האנדים והיא מונה קרוב  ל-17 מליון תושבים. ארץ צרה וארוכה זו אוצרת בתוכה יופי אין סופי ומגוון כל כך. היא שופעת בלגונות יפיפיות, הרי געש, נהרות ארוכים, הרים מושלגים, גייזרים לוהטים וקרחוני ענק.
 

בשל אורכה, ניתן לחלק את צ'ילה להמון אזורים. בצפון נמצא מדבר אטקמה שהוא אחד המדברים הצחיחים בעולם ואפשר לראות בו את הגייזרים המרהיבים ואת קקטוסי הענק המפוזרים בו. במרכז נמצאת סנטיאגו, עיר הבירה, בה חיים כ-5 מליון תושבים.

זוהי עיר מודרנית ותוססת אשר מהווה את מרכז התעשייה והתרבות של צ´ילה. עיר יפיפייה זו שוכנת למרגלות האנדים ופסגותיהם המושלגות משקיפות עליה. לא רחוק נמצאת עיירת נופש ציורית בשם ויניה דל מר. מעט דרומה יותר נמצא אזור האגמים והעיירה פוקון, אליה באים מטיילים חובבי אתגרים, טיפוס הרים, רפטינג, רכיבה על סוסים ואופני הרים.

לחובבי הטבע והטרקים מומלץ להגיע לפארקים הלאומיים של צ'ילה. שם תוכלו למצוא מגוון בעלי חיים, מיני יונקים, דגים, דו-חיים, זוחלים, עופות וצמחים נדירים. ארץ האש שבדרום הוא האזור הקר ביותר. שם יש הרים מושלגים, קרחונים וגם כמובן טרק ה"טורסים" המפורסם.