עוד על קמבודיה

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

קמבודיה - ביטוח נסיעות לקמבודיה

אתם ודאי נרגשים ומחכים בקוצר רוח לטיול שתכננתם בפקידה. למרות זאת, יש כמה פרטים וסידורים שחשוב לעשות לפני שאתם יוצאים את הארץ. אחד הדברים החשובים ביותר הוא רכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל. הביטוח הנסיעות יכסה ויטפל במקרים של פציעה או מחלה בזמן הטיול, בהתאם לפוליסה שרכשתם.
 

ביטוח נסיעות לקמבודיה

קמבודיה היא אחת היעדים הקסומים והמרתים במזרח הרחוק. היא שוכנת בין ויאטנם, לאוס ותאילנד, ומושכת אליה מטיילים רבים. חלקם בוחרים בטיול נינוח הכולל ביקור במקדשי אנגקור; וחלקם מצוי בעיצומו של מסע תרמילאים בין מדינות האזור.
 

ביטוח נסיעות לקמבודיה- פוליסת בריאות

ישנם מספר סוגים של ביטוחי בריאות, השונים זה מזה ברמת הכיסוי הרפואי. הדבר תלוי במצבכם הבריאותי ובסגנון הטיול שלכם. רמת הסיכון מעלה כמובן את מחיר הפוליסה. פוליסת הביטוח נועדה לכסות אתכם במקרה של חולי או פציעה בזמן השהות שלכם בחו"ל. הפוליסה מעניקה החזרים כספיים על ביקורי רופא ותרופות, ואף במקרים חמורים יותר. כל זאת בהתאם לפוליסת הביטוח שלכם. לפניכם מספר פוליסות אפשריות.
 

ביטוח נסיעות לקמבודיה- פוליסת נופש בסיסית

פוליסת ביטוח בסיסית מתאימה לנופש רגוע, ללא פעילות אתגרית. הקפידו לרכוש פוליסה הכוללת הטסה ארצה במקרה הצורך. אלו מביניכם המעוניינים לבקר במוזיאונים הפרוסים בבירה פנום פן, או לחילופין לסייר בין המקדשים המרהיבים באתר מקדשי אנגקור, יכולים להסתפק בפוליסה בסיסית, בתנאי שמצבכם הבריאותי תקין.
 

ביטוח נסיעות לקמבודיה- תרמילאים

תרמילאים, כהגדרתם, יוצאים לטיולים ממושכים ונוטלים יותר סיכונים מאשר מטיילים רגילים. קמבודיה ידועה ביערות העבותים ובג'ונגלים רחבי הידיים המצויים בה לרוב. לכן מטיילים היוצאים למסעות וטרקים ארוכים, יבחרו בביטוח תרמילאים שכיסויו הרפואי מקיף יותר וכולל פעילות ספורט אתגרי. הפוליסה מקנה שירותי איתור וחילוץ במקרה הצורך וייעוץ עם רופא דובר עברית. במקרים חמורים של אשפוז, יש ליצור קשר עם מוקד החירום של הביטוח, אשר יטפלו בכל סידורי ההטסה ארצה.
 

ביטוח מחלות קשות וכרוניות

אנשים החולים במחלות לב, לחץ דם ומחלות אחרות, ונוטלים כדורים בדרך קבע, מוגדרים בפני הביטוח כאנשים בעלי דרגת סיכון גבוהה יותר. לכן הביטוח ידרוש מהם לבטח עצמם בביטוח מקיף עבור מצבם הרפואי. יש להקפיד ולוודא את דרגת הכיסוי הרפואי ולהתאימה לצורכיכם האישיים.
 

ביטוח נסיעות לקמבודיה- צלילה

חובבי הצלילה מביניכם יכולים ליהנות מחופים ומשוניות אלמוגים מופלאות בחלקה הדרומי של קמבודיה. לעיתים עלולות לקרות תקלות בעת הצלילה. לכן חשוב לבטח עצמכם לכל מקרה שלא יהיה. שימו לב כי ביטוחי הצלילה משתנים בהתאם ליעדי הטיול- בארץ או בחו"ל, במשך תוקפו (ימים- שנים) ובגובה הכיסוי. בררו מהי מטרת הצלילה ומה הפוליסה המתאימה עבורכם.

 

ביטוח מפני גניבות

הביטוח מכסה במקרים של אובדן וגניבת ציוד. בדקו את היקף הפיצוי ותכולתו. fלל פוליסות הביטוח לא מבטחות ציוד רפואי, משקפי שמש, משקפי ראייה וכסף מזומן. עליכם להגיש תלונה מיד לאחר הגניבה. מומלץ לשמור קבלות ולהציגן בפני הביטוח, המתייחס להתיישנות החפצים.

 

ביטוח נסיעות לקמבודיה- ביטוח מטענים

אם המזוודות שלכם ניזוקו וא אבדו במהלך הטיסה, תוכלו להגיש תביעה לחברת הביטוח שלכם. תוכלו לעשות זאת רק לאחר שהגשתם תלונה מוקדמת מול חברת התעופה או נמל התעופה. במקרים מעין אלה, לא נהוג לקבל החזר כספי גבוה, אם בכלל. הקפידו שלא לקחת חפצים יקרים במזוודוה.