עוד על קמבודיה

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

קמבודיה - בטיחות בקמבודיה

אי יציבות פוליטית ומקרי שוד
למרות השיפור במצב הבטחוני בקמבודיה וההקלה במתחים הפוליטיים, עדיין מתפרצות מדי פעם התפתחויות אלימות סביב הפגנות ואירועים פוליטים. היו זהירים ועירנים והשתדלו להימנע ממפגשים שכאלו. סיטואציה נוספת לא נעימה אך לצערנו די שכיחה במדינה היא אירועי שוד מתיירים, הקפידו להימנע משוטטות לבד בשעות הלילה בכל חלקי המדינה, גם בערים הגדולות. פשיעה ברחובות על רקע סחר בסמים וסחר בנשים היא כיום בעיה ממשית וחמורה ביותר בעיר הבירה.

 

זהירות – מוקשים
עוד זכר למלחמה הוא תאונות מוקשים רבות המתרחשות עד היום בקמבודיה שכן מוקשים רבים טרם הוסרו ממקומות נידחים. בקמבודיה אסור ללכת "מחוץ לשביל המוכר".

 

בריאות

הנסיעה לקמבודיה מחייבת קבלת חיסונים. ניתן לקבל מידע על חיסונים דרושים ותרופות בלשכות הבריאות המחוזיות. חשוב בעת הנסיעה לקחת עמכם את פנקס החיסונים. הקפידו על אמצעי הזהירות הבסיסיים והרגילים בענייני אוכל. במקומות עירוניים יש לקנות מים מינרלים, או שאר משקאות קלים המגיעים סגורים בבקבוק. רמת הרפואה במדינה ירודה לכן במידה ומתעוררת בעיה רפואית כלשהי, מוטב לעבור את הגבול לתאילנד ולקבל טיפול רפואי הולם בבנגקוק. במקרה חירום יש להתפנות לבית החולים המרכזי באזור, מומלץ להתייעץ על כך עם שגרירות ישראל בתאילנד.

טלפון חירום, 24 שעות בנציגות - 2049210 -2(66).