עוד על ברזיל

מחפשת שותף/ שותפה לנחיתה רכה בבואנוס

מישהו או מישהי שטסים לבואנוס איירס ב13.1 דרך ...

מצטרפת להמלצה על אסטוריל :)

זה הבית השני שלי בארגנטינה!

ברזיל

ברזיל


לטייל בברזיל במלונות והגסטהאוסים הטובים ביותר במחיר הטוב ביותר

מומחי זזנו שנושמים וחיים את ברזיל בעשרות טיולים ריכזו עבורכם את את מקומות הלינה הטובים ביותר ברחבי ברזיל שיספקו לכם את החוויה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר, כמו כן קבלו גישה ישירה לחברות הטיסה הטובות ביותר במחיר הטוב ביותר ולמידע המעודכן ביותר.


לחצו כאן לגישה ישירה ללוח זזנו ברזיל

ריקודים, כדורגל, חופים משגעים, נופים משובחים, אוכלוסיה חמה, הקרנבל המפורסם בעולם ומה לא... מי שמגיע לברזיל לא ישכח אותה לעולם!!! ברזיל זו המדינה הגדולה ביותר בדרום אמריקה והחמישית בעולם מבחינת גודל שטחה וכמות אוכלוסייתה. ברזיל משלבת בתוכה ערים מודרניות ומתפתחות יחד עם כפרים נידחים ושבטי אינדיאנים אשר עדיין חיים בג'ונגלים.

המוצ'ילרים של ברזיל
ברזיל יחד עם שכנתה ארגנטינה, היא הפופולארית ביותר עבור המטייל הישראלי בדרום אמריקה.  לא סתם בחרו מפיקי כוכב נולד לערוך אודישנים באזור... המקומות האהובים ביותר על התרמילאי הישראלי, סטודנטים וזוגות בירח דבר הם אריאל דה אג'ודה, סאו פאולו, רסיפה, איליה דו מל ועוד... מכאן יוצאות כל התמונות של החבר'ה מרוחים על מגבת סטייל דגל ברזיל על חוף טרופי עם חיוך מרוח על הפנים!

רוב רובה של המדינה מאופיין באקלים טרופי ולכן ברזיל עשירה בצמחייה טרופית ירוקה וביערות גשם סבוכים וענקיים.ניתן למצוא בברזיל מגוון עצום של בעלי חיים, יונקים, עופות, דו חיים וצמחים שונים ומגוונים.

ברזיל מאופיינת גם בחופיה המרהיבים הנחשבים ליפים בדרום אמריקה. בברזיל זורם נהר האמזונס שהוא הנהר הגדול בעולם בכמות המים הזורמת בו.

 

עיר הבירה של ברזיל היא ברזיליה ומתגוררים בה מעל ל-2 מיליון תושבים, אולם העיר הגדולה ביותר היא סאו פאולו בה  קרוב ל- 20 מיליון תושבים.ריו דה ז'נירו היא כמובן העיר המפורסמת ביותר בברזיל ונחשבת לאחת הערים היפות בעולם, היא מונה כ-7 מיליון תושבים וממוקמת בין ההרים והים ומוקפת ביערות.

בריו גם ממוקם אצטדיון הכדורגל הגדול בעולם- המאראקנה. בכלל, הכדורגל הוא ענף הספורט הפופולארי ביותר בברזיל ובכל מקום ניתן לראות אנשים משחקים או מדברים על כדורגל. מדהים!