אוסטרליה - אפשרויות לינה באוסטרליה

אוסטרליה מציעה אפשרויות לינה במגוון סגנונות, מחירים ובסטנדרט גבוה מאוד. אכסניות (Backpackers,Hostels) שמיועדות בעיקר לקהל צעיר ובינלאומי הן האופציה האידיאלית לתרמילאים.

באכסניות חדרים משותפים (מ-4 ועד 10 אנשים בחדר) עם מטבחים וחדרי פנאי, ולרוב גם בריכה והפתעות נוספות שינעימו את שהותכם. באוסטרליה פועלים שני ארגוני אכסניות שהחברות בהם תעניק לכם הנחה בכל שהות והטבות נוספות : YHA  ו- VIP. אם בכוונתכם לשהות תקופה מומלץ מאוד לרכוש את אחד הכרטיסים. לשני הארגונים אכסניה בכל יעד מוכר ביבשת, אך בעיניי אכסניות YHA טובות יותר.

 

קמפינג היא אפשרות לינה מאוד נפוצה באוסטרליה. זו הדרך הזולה והאותנטית יותר לחוות את אוסטרליה. ישנם אתרי קמפינג מסודרים ופרטיים עם חשמל, מקלחות ושירותים מסודרים, וישנם אתרים בסיסיים יותר ששייכים לרוב לרשות הטבע האוסטרלית ומחירם זול משמעותית.

חווית הקמפינג רק תעשיר את המסע: בנוסף לתיירים תפגשו המון מקומיים ותתוודעו ממקור ראשון לבוש (Bush) האוסטרלי. חלק גדול מהאכסניות מציעות קמפינג בשטחן וכך תוכלו להנות מכל העולמות.

 

למידע נוסף:

 http://www.yha.com.au/

http://www.vipbackpackers.com/

 

ארגון "חיבורים" פועל גם באוסטרליה ומפגיש בין מטיילים ישראלים למארחים נוצרים אוהבי ישראל. זהו ארגון קטן יחסית ואת רשימת המשפחות המארחות בחינם תמצאו באתר האינטרנט: http://www.chiburim.com/