אוסטרליה - ספורט אתגרי באוסטרליה

ספורט אתגרי באוסטרליה – גם מה שעוד לא המציאו!
 

אמרתם ספורט אתגרי, אמרתם אקסטרים, אמרתם אדרנלין, אמרתם סכנה והתגרות! למה שלא נחבר לזה חופים וגלים מדהימים במימי שני אוקיאנוסים, ההודי והשקט, המקיפים יבשת שבה יש נופים משתנים, מערבות מדבר עצומות ועד הרים גבוהי שיאים – ובמילים אחרות את אוסטרליה? החיבור הזה הופך כל ספורט אתגרי לחווייה של התרגשות חריפה וסוערת שאין כמותה.
 

בטח יש מספיק סיבות המביאות אנשים, בעיקר צעירים, להתנסות בסוגי ספורט הנחשבים  "מטורפים", אבל אם הם כבר החליטו לקחת את הסיכון, כדאי לעשות את זה במקום הכי מתאים. ספורט אתגרי באוסטרליה, אם כן, מעניק קודם כל הזדמנות "להתנתק מהעולם" בפינה אותנטית ומציע מגוון מדהים של ענפי ספורט ברמות שונות של סיכון.
 

בגדול אנחנו מכירים ענפי ספורט אתגרי על סוגיו השונים, אלא שבאוסטרליה הם מוצעים ברמות של קיצוניות רבה יותר. כל ענף הופך שם לדרסטי באופן מוחלט. כך למשל, אם נלך על האתגר הפופולארי, באנג'י, הרי ששם תעשו את זה בנדנדת ענק, שמגדילה פי כמה וכמה את מספר הפעמים שהאמיץ עולה ונוחת עד למנוחה המיוחלת.
 

ספורט אתגרי באוסטרליה יכול להיות ימי ולזמן לגולשים אתרים שבהם הגלים מגיעים עד 20 מטרים.   אם אינכם מנוסים בכאלה גבהים, אפשר לגלוש גם על גלים פחות אימתניים בחופים אחרים מדהימים לא פחות. לעומת זאת, אם אתם בעניין של ספורט אתגרי רטוב, אבל מעדיפים את זה מלמטה, תוכלו לצלול באין ספור אתרי צלילה היחידים מסוגם בזכות בעלי החיים הימיים והאלמוגים הנדירים שבהם.

וכמיטב המסורת הקיצונית של יבשת הקנגורו, גם כאן תוכלו למצוא פיתוחים אקסטרימיים כמו תחרות גיהוץ בעומק של שלושה מטרים, ועוד.
 

תאמינו או לא, הדוגמאות הללו הן רק קצה הרשימה. ספורט אתגרי באוסטרליה מאופיין בעיקר בהתחדשות שלו ובניסיון להפתיע ולחדש במקומות שאיש לא היה מעלה בדעתו.
 

"פחד אלוהים" – זו המטרה, ושם היא מצליחה בגדול.  

 

באדיבות אתר חוגים- סדנאות ופנאי.