עוד על ארגנטינה

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

ארגנטינה - בתי מלון בארגנטינה

ישנם לא מעט אנשים, שאם תדברו איתם על חופשה הדבר הראשון שיעלה בדמיונם הוא לאו דווקא יעד אקזוטי כלשהו או עיר מדהימה עם תרבויות עמוקות. אותם אנשים יחשבו קודם כל על בית המלון המפנק בו הם ישהו, לפעמים יותר זמן מאשר מחוץ לבית המלון עצמו.
 

כשחושבים על בתי מלון בארגנטינה, נראה שמגוון האפשרויות הוא גדול למדי וניתן להקדיש לנושא לא מעט תכנון מקדים ומחשבה.
 

מקום טוב להיות בו

בין אם אתם מחפשים את בית המלון היוקרתי ביותר בארגנטינה או הוסטל זול יחסית, חשוב שתגיעו למקום טוב ונעים. לא חשוב כמה מטופח הלובי, תמיד כיף שיש מישהו שיקבל את פניכם בחיוך וישמח לסייע לכם בכל בעיה ולענות על שלל שאלותיכם מהצפויות ביותר עד ההזויות לגמרי. מומלץ להיכנס לאתרים בהם גולשים כותבים ביקורות על בתי מלון, כמו Trip Advisorלמשל, כדי להיות בטוחים שנהיה בידיים טובות במהלך החופשה.

 

לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן

אלא אם החלטתם להתבודד באזור נידח ולא לצאת כלל מהמלון, חשוב לשים לב כשבוחרים בתי מלון בארגנטינה מה המיקום של כל אחד מהם. בבואנוס איירס סביר להניח שתרצו לשהות במרכז העיר, אזור Avenida de Mayoשם הכל קורה ומשם יהיה לכם קל יותר להגיע בתחבורה לאתרים נוספים והכי חשוב למצוא את המסעדות הנחשבות ביותר (בכל זאת, הגענו לארגנטינה כדי לטעום קצת בשר).

גם בברילוצ'ה תרצו להתמקם באזור מרכזי יחסית כדי שכל יציאה מבית המלון תלווה בהליכה רגלית קצרה בלבד ולא במסע שלם. בפוארטו איגואסו למשל, הכי חשוב שתהיו במקום שמוציא סיורים למפלי האיגואסו או נמצא בקרבת מקום לתחנת האוטובוס ממנה ניתן להגיע גם כן אל המפלים.
 

בתי מלון בארגנטינה? אולי דווקא הוסטל?

נכון, לא כולם בקטע של בתי מלון בארגנטינה. הרבה מטיילים צעירים שתרים את המדינה ואת דרום אמריקה כחלק מטיול אחרי צבא או סתם כחופשת סמסטר מעדיפים הוסטל בעיקר מסיבות כלכליות אבל לא רק. בהוסטל האווירה צעירה יותר ומטיילים מתערבבים אחד עם השני. כך שגם אם אתם מטיילים לבד או סתם מעוניינים להכיר אנשים נוספים שאתכם באותו הראש, שהות בהוסטל יכולה להתאים בדיוק בשבילכם.
 

רוב ההוסטלים עומדים בפני עצמם ותצטרכו לברר עליהם מראש או לבקש המלצות ממטיילים אחרים שתפגשו במהלך הטיול. אך ישנם הוסטלים המשתייכים לרשתות הוסטלים. היתרון בהוסטלים האלה, הוא קודם כל שכולם באותו סטנדרט גבוה ואתם תמיד יכולים להיות בטוחים שתגיעו למקום שלא נופל מהמקום בו הייתם. בנוסף, תמיד תוכלו לבקש מההוסטל הנוכחי שלכם שיעזור לכם לשריין מקום ביעדכם הבא.

בחירה ברשתות כמו Mini Hostelאו Hostelling Internationalיכולה להקל על הטיול שלכם. חשוב לדעת שלרוב מקומות כאלה הם גם מעט יקרים יותר משאר ההוסטלים, אך לרוב תוספת המחיר משתלמת.
 

מתי ואיך להזמין?

אם הטיול שלכם מתוכנן עם לו"ז צבאי מדוקדק, הדבר החכם ביותר הו להזמין את כל בתי המלון בארגנטינה מראש. זאת אחרי שבדקתם כמובן שאין צורך בהחלפת בית מלון באותה העיר, בהתאם לפעילויות כאלה ואחרות. מומלץ להיכנס לאתרים ולשריין מקום מבעוד מועד כדי לדעת שאתם בראש שקט.

במידה ואתם קצת יותר "זורמים", תוכלו להזמין את בית המלון או ההוסטל רק יום או יומיים לפני הגעתכם ליעד. כך לא תהיו לחוצים לעזוב מקום שאתם אוהבים רק כי ביצעתם הזמנה מראש לבית מלון במקום אחר.
 

בסופו של טיול, בתי המלון וההוסטלים יהיו אחד הדברים העיקריים שתזכרו ממנו, על אף הנופים, המסעדות, המסיבות והמוזיאונים.