עוד על ארגנטינה

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

ארגנטינה - ביטוח נסיעות לארגנטינה

אם החלטתם לטוס לארגנטינה (או בכלל לדרום אמריקה), אתם קודם כל ברי מזל וסביר להניח שלא מעט אנשים מאוד מקנאים בכם כרגע. חשוב לזכור שחופשה בחו"ל היא מזל מסוג אחד והימנעות מתאונות או תקלות בזמן חופשה בחו"ל הן מזל מסוג אחר לגמרי, כזה שאסור להסתמך עליו. לכן אחד הדברים החשובים ביותר שמומלץ לעשות טרם הנסיעה, הוא ביטוח נסיעות לארגנטינה.

 

מדוע ביטוח נסיעות לארגנטינה הוא חשוב?

לאיש אין כוונה להרכיב משקפיים שחורים ולחשוב רק על הדברים השליליים שיכולים לקרות בטיול, אך חשוב לזכור שתמיד יש משהו שיכול להשתבש ועדיף להיות מכוסים.

ארגנטינה היא אמנם מדינה מודרנית ומתקדמת ברוב אזוריה ואף מעבר לממוצע הקדמה בדרום אמריקה, אבל אין לדעת מתי תזדקקו לטיפול רפואי ואף לפינוי מיוחד או הטסה לישראל במקרים מסוימים. אלו דברים שיכולים לעלות המון כסף ללא ביטוח נסיעות לארגנטינה ולכן כדאי להיות מוכנים אליהם מראש.
 

מה חשוב לכלול בפוליסת הביטוח?

כאשר אתם רוכשים ביטוח נסיעות לארגנטינה, עליכם לשאול את עצמכם "מה הם הצרכים שלי?". אם אתם חושבים שתרצו לעשות אפילו פעילות אקסטרים אחת, כבר חשוב שתבחרו בביטוח שמכסה גם תאונות ספורט אתגרי. אם אתם לוקחים אתכם מחשב נישא יקר או באופן כללי מטען המכיל ציוד יקר, שווה לשים לב להרחבות המיוחדות בתחום המטען. יש לקחת בחשבון גם אפשרות של ביטול הנסיעה ברגע האחרון, זהו דבר נוסף שניתן לקחת בחשבון בפוליסת הביטוח.
 

תקופת פוליסת הביטוח

במידה ואתם יודעים בדיוק מתי אתם חוזרים, חייכם פשוטים למדי, כל שאתם צריכים לעשות זה לקבוע את תוקף פוליסת הביטוח ליום חזרתכם ארצה. ובכל זאת, מי שכבר היה בארגנטינה יודע שבמדינה כל כך מיוחדת אין לדעת מתי תרגישו שהספיק לכם, לכן תמיד שווה להתכונן לאופציה של הארכת הטיול ויחד איתו הארכת פוליסת הביטוח.

לכן חשוב מאוד שתציבו לעצמכם כמה שיותר תזכורות לקראת תאריך סיום הביטוח. שימוש בטלפון סלולרי, יומן מסע או אפילו לבקש מחבר שנמצא בארץ בשגרת החיים הרגילה (כן, זה שמקנא בכם) שישים לעצמו תזכורת רק לשם הגיבוי. חשוב להאריך את הפוליסה לפני תאריך התפוגה שלו כי אחרת קיים סיכוי שלא יאשרו לכם את הארכת הפוליסה וזה יציב אתכם במצב בעייתי ולא נוח באמצע חוויה מושלמת.
 

אופציה נוספת לביטוח נסיעות לארגנטינה, היא רכישת פוליסה לתקופה ארוכה (חצי שנה-שנה) ולאחר החזרה לארץ לבטל את הפוליסה. כך תוכלו לטייל בראש שקט וכשתחזרו תוכלו לקבל החזר כספי על תקופת הביטוח הלא ממומשת. חשוב לשים לב מראש מה התנאים להחזר הכספי כדי להיות בטוחים שזו אכן הבחירה הנכונה.
 

השתכנעתי, איפה רוכשים ביטוח נסיעות לארגנטינה?

את פוליסת הביטוח תוכלו לרכוש דרך אחת מחברות הביטוח המוכרות שמציעות מגוון פוליסות שתוכלו להתאים לצרכים האישיים שלכם. אופציה נוספת היא אחת מחברות האשראי שלכם שמציעות ביטוח נסיעות לחו"ל וכנ"ל לגבי קופת החולים שלכם. שימו לב שאלו פוליסות ביטוח כלליות יותר ובדרך כלל כאשר יש צרכים ספציפיים עדיף לעשות ללכת דרך חברות הביטוח.
 

כמה עולה ביטוח נסיעות לארגנטינה?

מחיר הפוליסה משתנה על פי גילכם, תקופת הנסיעה וכמובן על פי התוספות המיוחדות בהם תהיו מעוניינים. סדרי הגודל הם בדרך כלל 1.20-4.5דולר ליום עד גיל 35 וכן 2.20-6.5 דולר ליום לגילאי 35-60. מומלץ לערוך השוואה בין מספר חברות ביטוח שונות ולנסות להשיג את המחיר המתאים לכם.


לא לשכוח ליהנות!

כפי שכבר אמרנו, ביטוח נסיעות לארגנטינה הוא חשוב ביותר, אך מרגע שתסגרו אותו אין סיבה שתחשבו עליו יותר. עכשיו אתם יכולים לנסוע בראש שקט וליהנות מאחת המדינות היפות בעולם.

 

עוד כתבות בנושא: טיסות לארגנטינה