עוד על ארגנטינה

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

ארגנטינה - טיסות לארגנטינה

טיול לארגנטינה הוא אחד מאלו שימצה לך את הטוב ביותר שיש לדרום אמריקה להציע על כל תרבותה, נופיה המיוחדים ויוצאי הדפן והאזורים הפראיים שיקסמו לכל עין מטייל.
 

כשמזכירים את ארגנטינה מיד עולים לדמיוננו דברים מיוחדים שכאלה שעוד זוכרים מימי הילדות, מוסיקה, טלויזיה, שפה ולחובבי הבשר שביננו, נתחים משובחים וערבים לחיך.
 

אבל חברים יקרים, לפני שתצללו להנאות אלו, הרי ודאי שחפצה נפשכם בתכנון מדוקדק ומדויק של מסלול ההגעה על כל פניו. כמה זמן לוקח להגיע ליעד הנחשק, מהן אפשרויות הטיסה השונות וכמה יעלה המושב במטוס.
 

פרושות בפניכן אופציות רבות והן משתנות כמובן בהתאם לצרכיכם והעדפותיכם האישיות, כאשר הפרמטרים העיקריים הם: מיקום מועדף, זמן תעבורה, נוחות וכמובן עלות.
 

איך טסים לארגנטינה?

מבין חברות התעופה השונות שמציעות את שירותיהן, בולטות במיוחד טורקיש אירווייס, אלאיטליה, איבריה, בריטיש אירווייס, ק.ל.מ, ואם נדגול בפטריוטיות, גם אל- על ברשימה המכובדת.

כמובן שאל רשימה זו נוספות חברות רבות אחרות שלא צוינו, לאו דווקא מסיבות מיוחדות כלשהן.

במידה ותבחרו מושב בחברה זרה, ככל הנראה שתזדמן לדרככם עצירת ביניים באחת ממדינות אירופה, ושוב בהתאם לשיקולי חברות התעופה- במידה ואין מדובר בטיסה סדירה.
 

בואו נדבר במחירים

טיסות רבות לארגנטינה יוצאות במהלך כל השנה, כשהמחיר עולה לקראת תקופת הקיץ החמה ונע לכרטיס הלוך ושוב באזור 1400 דולר עם סטייה מעלה או מטה בהתאם לסוג הטיסה- שכר או סדירה ולפיקים ספציפיים לקראת אירועים מיוחדים בעונה. המטייל המעוניין להסדיר טיולו מראש, כמובן שהמלצה על הזמנת כרטיס מבעוד מועד ראויה לציון.

 

במידה והטיול ינוהל יותר בצורה של "אגיע לאן שתישא אותי הרוח" ולוח הזמנים אינו דוחק, יכול להיות חסכוני במיוחד להמתין בסבלנות עד סמוך לתאריך המבוקש ולהמר על מקומות פנויים- לרוב לא תבוא אכזבה.
 

לגבי דילים ומחירים נמוכים- הנתונים מצביעים כי הסיכוי גבוה יותר בחיפוש כרטיסים בחברות הטורקיות, הספרדיות והאיטלקיות. כדאי גם, כמו בכל טיסה אחרת, להיכנס ישירות לאתר של חברת התעופה ולפשפש במערכת ההזמנות (במידה וקיימת אחת כזו).


תהיו מופתעים עד כמה תוכלו לחסוך בדבר כרטיס הטיסה לארגנטינה. ההפרש בין המחיר שתמצאו לבין ההצעה שקבלתם מסוכן הנסיעות מהווה בעצם את נתח החברה- נסו לעשות את החיפוש לבד ותוכלו להיות בטוחים שמצאתם עסקה כדאית.
 

לאן מגיעות טיסות לארגנטינה ומה אורכן?

הטיסות המבוקשות ביותר הן אלו הנוחתות בבואנוס איירס, בירת ארגנטינה והן אלו שיפרשו בפניכם את מפת האפשרויות הרחבה ביותר בעת ההגעה. תוכלו גם לחפש טיסות לנמלי תעופה הממוקמים בפריפריות העיר ובכך להוזיל משמעותית את עלות הטיסה.
 

משך זמן הטיסה המשוער לארגנטינה הוא 18 שעות, כאשר כולל בתוכו עצירת ביניים אחת, וכמובן שהתלות בזמן הקישור בין הטיסות ישפיע על הזמן הכולל. יעדי הביניים תלויים בחברת התעופה בה בחרתם, בהם נמנים מדריד, פריז, רומא ואף ניו-יורק במידה ובחרתם באל-על.
 

נחתנו, מה עכשיו?

בעת הגעתכם לבואנוס איירס, תוכלו ליהנות משירותיה של רכבת התחתית העירונית שפרושה לאורכה ולרוחבה של העיר. בעזרתה תוכלו להגיע למקום הלינה שלכם וכן לסייר בעיר ולהתנייד בצורה קלה וזריזה יותר שיכולה גם לקצר זמני הגעה ליעדי אחרים מחוץ לעיר הגדולה.

נוסף על כך, קיימים שירותי מוניות מסודרים מהשדה שייקחו אתכם בתעריף של כ-60 פזו לעיר.
 

ראוי לציין כי קיים נמל תעופה שני, קטן יותר בשם ארופארקה שמשמש בדרך כלל לנסיעות למדינות שכנות. על- מנת להגיע משדה זה לעיר התשלום יהיה חצי ממה שנכתב לעיל.

 

זוהי רק רשימת הקניות שלכם וטיפים חשובים שעשויים להיטיב ולהקל על החיפוש ועל הארנק. קחו דף ועט והתחילו לעבוד. המסע הגדול לדרום אמריקה נמצא ממש מעבר לפינה.

למידע נוסף בנושא: טיסות פנים בארגנטינה