עוד על ארגנטינה

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

ארגנטינה - טיסות פנים בארגנטינה

אם החלטתם להגיע לביקור בארגנטינה, קודם כל עשיתם בחירה נכונה. אבל לפני שתתחילו לדמיין את הסטייק שיונח על צלחתכם והנוף שיוצב אל מול עיניכם, כדאי להקדיש כמה דקות לתכנון נכון ומוקדם של הטיול שלכם, בעיקר כדי לחסוך הרבה זמן, כסף וכאבי ראש גדולים. אחד הדברים שהכי חשוב לתכנן מראש, הוא בחירה נכונה של טיסות פנים בארגנטינה.
 

מדוע תרצו להשתמש בטיסות פנים בארגנטינה?

קודם כל, לא בטוח שתרצו וזה בסדר גמור. אם ברשותכם הרבה זמן ואינכם מתכננים להדרים יותר מדי בארגנטינה, יכול להיות שתוכלו להסתדר ללא טיסות פנים. אך אם אתם מעט קצרים בזמן או שבניתם על הגעה לסוף העולם (העיר אושואיה, הממוקמת בדרום ארגנטינה), סביר שתעדיפו לקחת טיסת פנים אחת לפחות בארגנטינה.
 

אז לאן טסים?

כפי שהזכרנו קודם, הטיסות הפופולריות ביותר, הן טיסות כיוון אחד מבואנוס איירס לאושואיה או מאושואיה לבואנוס איירס. זאת מכיוון שלרוב מטיילים מעדיפים לטוס עד אושואיה ואז להצפין לאט לאט באוטובוסים, רכב או טיסות. או כמובן בכיוון ההפוך, להדרים עד אושואיה וממנה לקחת טיסה לבואנוס איירס.
 

תוכלו גם למצוא טיסות פנים אל פוארטו איגואסו, ברילוצ'ה, אל קלפטה ומקומות נוספים. טיסות פנים יעזרו לכם לתכנן את הטיול ביתר קלות, לחסוך זמן יקר ולהספיק לראות כמה שיותר מקומות בארגנטינה.
 

עם מי טסים?

ישנן מספר חברות המספקות טיסות פנים בארגנטינה. הראשונה והגדולה ביותר היאAerolineas Argentinas שמספקת טיסות להכי הרבה יעדים בתוך המדינה. השנייה היא LANוהשלישית היא LADEשמפעילה טיסות לעיתים רחוקות יותר, אך לרוב מדובר בטיסות הזולות ביותר כך ששווה לעקוב אחר פעילות החברה.
 

כמה עולות טיסות פנים בארגנטינה?

כמובן שהתשובה לשאלה זו משתנה על פי יעדי הטיסה, העונה (מן הסתם בעונת הקיץ המתויירת מחירי הטיסות גבוהים יותר) וזמן ההזמנה. בניגוד למדינות אחרות בעולם, בארגנטינה ככל שתקדימו להזמין טיסה מראש תשלמו פחות.
 

מעבר להזמנה מוקדמת כדי לחסוך כסף, חברת Aerolineas Argentinasמציעה גם כרטיסיות הנחה לטיסות פנים בארגנטינה וכן לטיסות בדרום אמריקה בכלל. אם אתם כבר יודעים מה מסלול הטיול שלכם, תוכלו לקנות כרטיסיה ולהגיע למסלול טיסות אופטימלי. שימו לב לבחור טיסות ישירות ואם בחרתם טיסה עם קונקשן אז להיות בטוחים שלא מחייבים אתכם על שתי טיסות בכרטיסיה.
 

דבר נוסף שחשוב לשים לב אליו, הוא שבטיסות מסוימות יש מחיר נמוך יותר לבעלי דרכון ארגנטינאי. עדיף שתדעו זאת מראש ולא תזמינו כרטיס שלא תוכלו להשתמש בו לאחר מכן. אם אתם בביקור מולדת ויש בידיכם דרכון ארגנטינאי, מן הסתם הרווחתם.
 

היכן ניתן להזמין טיסות פנים בארגנטינה?

האופציה הראשונה והפשוטה ביותר היא פשוט להיכנס לאתרי האינטרנט של החברות הרלוונטיות ולהזמין את הטיסה או הטיסות בעצמכם. במידה ואינכם מסתדרים או פשוט מעוניינים בעזרה נוספת, תמיד תוכלו לפנות לסוכנות נסיעות כאן בישראל. כל סוכן נסיעות ישמח לעזור לכם ולפעמים ידע למצוא טיסות במחירים זולים יותר מאלה שאפשר למצוא ברחבי הרשת.
 

אם אתם כבר בארגנטינה ורק עכשיו הבנתם שאתם זקוקים לטיסה, תוכלו לפנות לסוכנות נסיעות מקומית. ברוב בתי המלון וההוסטלים ישמחו לעזור לכם ולהפנות אתכם לאחת הסכונויות.
 

בהוסטל בבואנוס איירס, הנקרא "קאסה זולה", ישנה סוכנות נסיעות ישראלית המציעה עזרה בהזמנת טיסות פנים בארגנטינה וכן חבילות נופש מגוונות למטיילים עצמאיים וכן למטיילים בזוגות או בקבוצות גדולות.
 

טיסה נעימה ובטוחה

אחרי שהזמנתם את כל הטיסות, אתם יכולים להמשיך בראש שקט וליהנות מאחד הטיולים המהנים בחייכם, ככל הנראה. טיסה נעימה!