עוד על ארגנטינה

מחפשת שותף/ שותפה לנחיתה רכה בבואנוס

מישהו או מישהי שטסים לבואנוס איירס ב13.1 דרך ...

מצטרפת להמלצה על אסטוריל :)

זה הבית השני שלי בארגנטינה!

ארגנטינה

ארגנטינה


לטייל בארנטינה במלונות והגסטהאוסים הטובים ביותר במחיר הטוב ביותר

מומחי זזנו שנושמים וחיים את ארגנטינה בעשרות טיולים ריכזו עבורכם את את מקומות הלינה הטובים ביותר ברחבי דרום אמריקה שיספקו לכם את החוויה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר, כמו כן תוכלו לקבל גישה ישירה לחברות הטיסה לטיסות פנים הטובות ביותר במחיר הטוב ביותר ולמידע המעודכן ביותר.

לחצו כאן לגישה ישירה ללוח זזנו בארנטינה


ארגנטינה, ארצם של הגאוצ'ו המחוספס, הטנגו הלוהט, הכדורגל הנלהב, והבשר העסיסי היא גם המדינה השנייה בגודלה בדרום אמריקה והפופולארית ביותר בקרב המטיילים, יחד עם ברזיל שכנתה.

בארגנטינה תעצרו נשימה לנוכח נופים מרהיבים ומגוונים, אגמים יפיפיים, הרים מדהימים ומושלגים המרקיעים לגובה של עד 7000 מטר, קרחוני ענק, מרחבים עצומים, מפלי האיגוואסו המשגעים וגם שמורות טבע חלומיות המכילות חיות בר ייחודיות ונדירות.
 

בארגנטינה תטעמו מהכל, אך כשזה מגיע לאוכל, הקשיבו למקומיים והמרו על הסוס המנצח- תזכו כל פעם מחדש לגלות שאין לבשר הארגנטינאי מתחרים. לעיתים תרגישו מתקדמים לנוכח כפרים קטנים ופרימיטיביים ולעיתים תהיו אתם הפרובנציאליים שהגיעו לעיר הגדולה והמודרנית, ולראייה, בואנוס איירס, עיר הבירה האלגנטית והקוסמופוליטית אשר תמיד משווים אותה לפאריז, זו אחת הערים היפות ביבשת והיא שוכנת בצמוד לנהר גדול (ריו דה לה פלטה).

העיר משלבת ארכיטקטורה מודרנית עם בנייה עתיקה יותר ויש בה מוזיאונים רבים, תיאטראות, קניונים ופארקים. המדינה שמשתרעת על רבע מקווי הרוחב בעולם יש אקלים מגוון הנע בין צפון סאבטרופי הביל, מרכז לח ודרום קר.

המאפיין היחיד שנשאר קבוע בארגנטינה הוא המנטליות של אנשיה, כי למרות הבדלי תרבות ואורח חיים בחלקיה השונים, תפגשו תמיד אנשים שמחים, טובי לב ומכניסי אורחים.