עוד על דרום אמריקה

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

דרום אמריקה - טיסות פנים בדרום אמריקה

טיול לדרום אמריקה, ובמיוחד טיול ממושך של כמה חודשים ויותר המתפרש על פני כמה מדינות ביבשת, כרוך לא פעם בנסיעות ארוכות מאד בתוך המדינות השונות. נסיעות כאלו עשויות להימשך בין כמה שעות ועד כמה ימים, ולפעמים פוגמות בהנאה מן הטיול שכן האוטובוס או הרכבת עשויים להיות צפופים ולא נוחים, ובנוסף, תנאי הדרך במקומות רבים בדרום אמריקה אינם בטוחים במיוחד.

כמו כן, מדובר בשעות "מתות" אשר אותן היה ניתן לנצל לטיול. לפיכך, לא מעט אנשים הנדרשים להגיע מקצה אחד של המדינה לקצה אחר, בוחרים להזמין טיסות פנים בדרום אמריקה. טיסות כאלו חוסכות זמן רב, נוחות יותר מנסיעה בתחבורה ציבורית וגם בטוחות יותר.
 

טיסות פנים: רכישת טיסות בבודות מראש או רכישת חבילת טיסות

טיסות פנים בדרום אמריקה ניתן להזמין מהארץ או להזמין מסוכנות נסיעות ישראלית מקומית כאשר אתם כבר נמצאים בדרום אמריקה. ניתן להזמין כל טיסה בנפרד, אך אם הנכם יודעים מראש שתידרשו ליותר מטיסת פנים אחת באותה מדינה, אופציה נוספת של טיסות פנים בדרום אמריקה היא הזמנת חבילת טיסות או כרטיסיית טיסות בתוך המדינה (air pass).

חבילות כאלו עשויות לחסוך מאות דולרים ומבטיחות לכם את הטיסות מראש כך שלא תצטרכו לרכוש אותן ברגע האחרון. ניתן לחפשן באינטרנט באמצעות הצירופים Argentina air pass, Brazil air passוכו'. חלק מחברות התעופה הדרום אמריקאיות מציעות כרטיסיות כאלו לרכישה, אך ניתן למצאן גם אצל חברות פרטיות שרוכשות מראש טיסות רבות ומציעות אותן במחירים מוזלים למטיילים.
 

חברות תעופה דרום אמריקאיות

לפניכם רשימה של כמה מחברות התעופה הדרום אמריקאיות המציעות לרכישה טיסות פנים במדינות היבשת. לרכישת טיסות ניתן לפנות לאתרי החברות או למשרדים שלהם במדינה בה אתם נמצאים. אם מתאפשר, מומלץ להזמין כרטיסים מראש, וכמובן, לערוך סקר בין החברות השונות ולראות מהו הדיל המשתלם והנוח ביותר. כמו כן, אם אתם רוכשים חבילה, בדקו מה היא כוללת: לעתים החבילות מגבילות אתכן למספר מסוים של מדינות בהן תבצעו טיסות פנים, מספר מיילים מקסימלי ואורך שהייה מינימלי במקום בין טיסה לטיסה.
 

LAN Airlines– חברת התעופה הלאומית של צ'ילה מציעה טיסות למגוון רחב של יעדים בדרום אמריקה. יש לה מספר חברות בת במדינות שונות ביבשת – LAN  ארגנטינה (המציעה בין היתר טיסות פנים בארגנטינה) , LAN  אקוודור (המציעה טיסות בין בירות דרום אמריקה), ו-LAN  פרו (המפעילה בין היתר טיסות פנימיות למגוון ערים בדרום אמריקה) כמו גם LAN Express, המפעילה טיסות פנים בצ'ילה עצמה, בברזיל ובארגנטינה.
 

Sky Airlines Chile– חשוב לא להתבלבל עם חברת תעופה טורקית בשם דומה. מדובר בחברת תעופה צ'יליאנית פרטית שמפעילה טיסות פנים בצ'ילה וגם טיסות בין צ'ילה לפרו.
 

Aerolineas Argentinas– חברת התעופה הלאומית של ארגנטינה מציעה טיסות למגוון יעדים בכל העולם וכן טיסות פנים בתוך ארגנטינה.
 

Tam Airlines  - חברת התעופה הברזילאית מציעה טיסות למגוון יעדים בתוך דרום אמריקה וכן טיסות פנימיות בברזיל.
 

Gol– חברת התעופה Gol, או בשמה המלא Gol Transportes Aéreos, היא חברת התעופה השנייה בגודלה בברזיל. החברההמפעילה טיסות פנים בתוך ברזיל, וכן טיסות פנים בדרום אמריקה ליעדים נוספים כגון ארגנטינה, פרו, צ'ילה, פרגוואי ואורוגוואי.
 

לסיכום, טיסות פנים בדרום אמריקה עשויות להתברר כעסק משתלם במיוחד אשר יחסוך לכם כסף  רב אותו תוכלו לנצל כדי להאריך את הטיול. לכן, מומלץ לערוך תחקיר קצר מראש ולהיות מאורגנים בצורה כזו שתדעו מתי אתם מתעתדים לעבור מיעד ליעד בתוך המדינה, ובהתאם לכך לברר את האופציות העומדות בפניכם לטיסות פנים.