עוד על דרום אמריקה

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

דרום אמריקה - טיסות לדרום אמריקה

כאשר מתכננים טיול לדרום אמריקה, יש הרבה דברים שצריך לדאוג להם מראש, כמו: מציאת מקומות לינה, תכנון מסלול הטיול, בדיקת אפשרויות התחבורה בין היעדים שאתם מתכננים לבקר, קריאה על המקומות ועוד. אך אין ספק שאחד הדברים החשובים ביותר בתכנון הוא הזמנת טיסות לדרום אמריקה. כאשר אתם מעוניינים לבדוק טיסות לדרום אמריקה, מומלץ לבחון אופציות שונות ולמצוא את הטיסות שנראות לכם המשתלמות ביותר ואלו המתאימות ביותר למסלול הטיול שלכם.
 

רובן המכריע של הטיסות לדרום אמריקה אינן טיסות ישירות, אלא טיסות הכוללות עצירות ביניים (לרוב באחת ממדינות אירופה). הטיסה הישירה היחידה שאל על מציעה לדרום אמריקה היא טיסה לסאו פאולו שבברזיל. כמובן שניתן להתחיל את הטיול משם ולהמשיך אחר כך ליעדים נוספים; או לטוס היישר משם אל היעד המבוקש. כעת נבחן אפשרויות נוספות של טיסות לדרום אמריקה.
 

טיסות לארגנטינה

טיסות לארגנטינה נוחתות לרוב בבואנוס איירס הבירה, אך ניתן למצוא טיסות ליעדים נוספים בארגנטינה, כגון אושואיה, אל בולסון, בהיה בלנקה, אל קלפאטה, גנרל פיקו ועוד. טיסות מישראל לארגנטינה יכללו תמיד עצירת ביניים, לרוב בספרד (מדריד או ברצלונה) אם מדובר בטיסה של חברת התעופה איבריה, או טיסה של אל על. אולם, ישנן חברות נוספות המציעות טיסות מישראל לבואנוס איירס והן: אליטליה (עצירה ברומא), לופטהנזה (עצירה בפרנקפורט), אייר פראנס (עצירה בפאריז), יונייטד איירליינס (עצירה בניו יורק), דלתא (עצירה באטלנטה) ועוד.
 

טיסות לברזיל

חלק ניכר מן האנשים שמחפשים טיסות לדרום אמריקה מחפשים טיסות לברזיל. כאמור, לברזיל ניתן להגיע ישירות בטיסת אל על לסאו פאולו. אולם, למי שאינו מעוניין להתחיל שם, ניתן למצוא טיסות ליעדים נוספים, כמו איגואסו, אוברלאנדיה, אלטמירה, אילאוס, איטפרונה, אמריקנה ועוד. מי שמחפש טיסות ליעדים אלו או טיסות זולות יותר מזו של אל על,יכול לטוס בחברות הבאות: איבריה (דרך ספרד), לופטהנזה (דרך גרמניה), KLM  (דרך הולנד), אייר פראנס (דרך צרפת), אליטליה (דרך איטליה), בריטיש איירווייס (דרך אנגליה) ועוד.
 

טיסות לפרו

טיסות לפרו נוחתות לרוב בשדה התעופה של לימה, עיר הבירה. ניתן למצוא טיסות של החברות הבאות: סאן דור (דרך לונדון), אמריקן איירליינס (דרך לונדון וניו יורק), איבריה (דרך מדריד), KLM (דרך אמסטרדם), אייר פראנס (דרך פריז), אליטליה (דרך רומא)ודלתא (דרך אטלנטה).
 

טיסות לבוליביה

עוד יעד נפוץ למחפשים טיסות לדרום אמריקה הוא בוליביה. טיסות לוליביה נוחתות בלה פאז. גם טיסות אלו כמובן כוללות עצירת ביניים (ולפעמים שתי עצירות ביניים). ניתן לטוס עם איבריה או אל על למדריד, ומשם להמשיך עם חברת התעופה Avianca, חברת תעופה דרום אמריקאית , ללימה. אפשרויות נוספות הן טיסה עם לופטהנזה דרך פרנקפורט, עם אוסטריאן איירליינס דרך וינה, עם טורקיש איירליינ ס עם עצירות ביניים באיסטנבול ובולוניה, אליטליה ואייר פראנס עם שתי עצירות ביניים (רומא ופריז) ועוד.
 

טיסות לצ'ילה

טיסות לצ'ילה נוחתות בסנטיאגו, בירת המדינה. מטבע הדברים, מאחר שהמדינה נמצאת הצדה המערבי והמרוחק יותר של דרום אמריקה, הטיסות אליה ארוכות במיוחד (רובן אורכות בערך כיממה) וכוללות לרוב שתי עצירות ביניים. כמה אפשרויות הן טיסה עם אל על לברצלונה, ומשם עם חברת התעופה הארגנטינאית Aerolineas Argentinasלבואנוס איירס ומשם לסנטיאגו, או עם לופטהנזה לבואנוס איירס דרך פרנקפורט, ומשם עם Sky Airlineלסנטיאגו. כמובן שאפציות דומות קיימות גם עם חברות נוספות כמו אליטליה, אמריקן איירלינס ועוד.
 

טיסות לאקוודור

טיסות לאקוודור נוחתות בעיר הבירה קיטו. ישנן טיסות עם עצירת ביניים אחת, למשל טיסה עם איבריה דרך מדריד וגם טיסות עם שתי עצירות ביניים, למשל: יונייטד איירלינס דרך ניוארק ויוסטון בארה"ב, אייר פראנס דרך פריז ואמסטרדם, ועוד.