עוד על דרום אמריקה

טיול ג’יפים בברילוצה

איך יוצרים קשר עם ראול לגבי טיול ג’יפים?

סמאיפטה

מישהו מכיר את Sukhiwat- Vihara ...

אוטובוס שינה

אשמח לדעת האם ומה התנאים הנדרשים לנסיעה ...

דרום אמריקה - כרטיסי הנחות

כדאי מאד שתהיו מודעים גם לכרטיסים שונים אשר מעניקים לכם הנחות במקומות מסוימים.

 

כרטיס סטודנט בינלאומי - ISIC - International Student Identity Card

אחד הכרטיסים היותר שמישים ברחבי העולם בכלל ובדרום אמריקה בפרט. המלצה שלנו, לכל מקום אליו אתם מגיעים בררו אם יש הנחה עם הצגת כרטיס סטודנט בינלאומי. מה יש לכם להפסיד..

 

הטבות הכרטיס

הכרטיס עצמו שמיש בעיקר במקומות המעט יותר יוקרתיים, ביניהם מוזיאונים, מסעדות, בתי קפה, מלונות והוסטלים שונים. אם אתם מסוג המטיילים שמחפשים את המקום הזול ביותר, כנראה שלא תמצאו לו יותר מדי שימוש. ישנם אתרים ספציפיים הידועים מראש במתן הנחה עם הצגת הכרטיס כמו למשל המאצ'ו פיצ'ו בפרו, שם תגלו כי ההנחה היא משמעותית ביותר.

 

תנאים לקבלת הכרטיס

בכדי לקבל כרטיס סטודנט, תצטרכו להיות סטודנטים רשומים ואף להוכיח זאת בזמן הוצאת הכרטיס ע"י אישור לימודים מן מוסד הלימודים בו אתם רשומים, או להציג תעודת סטודנט ישראלית.

 

כיצד מוציאים כרטיס סטודנט בינלאומי?

התהליך הוא פשוט מאד, כל שעליכם לעשות הוא ללכת לסוכנות איסתא (כל סניף אשר קרוב לביתכם), להצטייד בסכום סימלי שנע סביב ה-50 שקלים, תמונת פספורט וכמו שציינו- אישור לימודים או תעודת סטודנט ישראלית והכרטיס בדרך אליכם.

 

לינקים שימושיים

אתר הבית הישראלי של כרטיס ISIC

http://www.issta.co.il/trek/isic.aspx
אתר הבית הבינלאומי של כרטיסISIC
http://www.isic.org

רשימת הנחות של כרטיס ISIC
http://www.isic.org/sisp/index.htm?fx=isic.discounts

 

 

כרטיס אכסניות הנוער הבינלאומי - HI - Hostelling International

איגוד אכסניות הנוער הבינלאומי הוא איגוד מאד נוח למטייל. בראש ובראשונה, לרוב מקומות הלינה בדרום אמריקה, החברים בארגון הינם ברמה טובה מאד. כאשר תגיעו אל מקום הלינה תוכלו לראות כי ישנו מחירון הנחה לחברים, כך שתוכלו לראות כמה חסכתם עם הצגת הכרטיס. כמו כן, ותוכלו גם לקבל מידע על מיקום הוסטלים ומלונות נוספים בערים שונות, כך שתוכלו להזמין מראש מקומות או פשוט לדעת מראש לאן פניכם מועדות כאשר אתם מחפשים מקום לינה.

 

הטבות הכרטיס

כאמור, הכרטיס מעניק לכם את האפשרות להשיג הנחה בכל מקום לינה שהוא חבר באיגוד HIובערים מסויימות הוא גם מעניק הנחה על כרטיסי אוטובוס. אל תשכחו לברר פרט זה כאשר אתם קונים כרטיסי נסיעה.

 

תנאים לקבלת הכרטיס

התנאי היחידי שאתם צריכים למלא בכדי לרכוש כרטיס זה הוא להיות בני 18לפחות.

 

כיצד מוציאים כרטיס אכסניות הנוער הבינלאומי?

ניתן לרכוש כרטיס זה בארץ, ואם אתם כבר נמצאים בדרום אמריקה וקוראים את הפסקה הזאת עכשיו ומצטערים שלא רכשתם.. חדשות טובות, ניתן לקנות גם בדרום אמריקה, בררו פרטים במקום הלינה.

המחיר של הכרטיס יהיה יותר זול בארץ, מחירו נע סביב ה-50 ₪ , אין צורך בתמונת פספורט. שימו לב כי לא ניתן לרכוש אותו טלפונית, יש לבצע את הרכישה במקום. קבלת קהל תהיה בין ימים א-ה, בשעות 8:00-16:00

 

לינקים שימושיים

אתר הבית הישראלי של כרטיס HI
http://www.iyha.org.il/Index.asp?CategoryID=180&ArticleID=148

אתר הבית הבינלאומי של כרטיס HI-
http://www.hihostels.com