עוד על המזרח הרחוק

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

המזרח הרחוק - טיול מאורגן למזרח הרחוק

טיול ארוך במדינה לא מוכרת דורש תכנון רב מראש: קריאת מדריכי טיולים, בחירת מסלולים, התייעצות עם חברים והליכה להרצאות. בנוסף, אם לא מעוניינים "להיתקע" באמצע הטיול, כדאי להזמין מראש הוסטלים/בתי הארחה, כרטיסי רכבת, כרטיסי טיסה לטיסות פנים... נשמע מעייף, לא?
 

טיול מאורגן – חיסכון בזמן

לא תמיד יש זמן או כוח לתכנן את הטיול בעצמכם, ולכן אפשרות מצוינת היא להזמין טיול מאורגן. אחד האזורים בהם טיול מאורגן יכול לחסוך הרבה זמן וגם כסף הוא המזרח הרחוק. טיול מאורגן למזרח הרחוק הוא אפשרות טובה במיוחד. טיול מאורגן למזרח הרחוק כולל רק את המיטב של כל מדינה, עם מינימום התברברויות בדרך. יש כיום חברות נסיעות רבות שמציעות טיול מאורגן למזרח הרחוק – כל שיהיה עליכם לעשות הוא לבחור יעד/ים והחברות יציעו לכם מסלול מתאים.
 

טיול מאורגן למזרח הרחוק – מסלולים לדוגמא

מעוניינים להזמין טיול מאורגן למזרח הרחוק אבל אינכם בטוחים מה היעד המתאים? להלן מספר מסלולים שתוכלו למצוא אצל חברות המארגנות טיולים מאורגן למזרח הרחוק.
 

טיול מאורגן בהודו

רוב החברות מציעות מסלולים שאורכם 11-19 יום. מסלולים אפשריים שכוללים את האתרים העיקריים בהודו הם: דלהי – פושקר – ג'איפור – אגרה – דלהי – אמריצר; דלהי – אודאיפור –ג'ודפור – פושקאר – ג'איפור – בהאראטפור – פטיפור סיקרי – אגרה – דלהי – הארידוואר – רישיקש. תוכלו למצוא גם מסלולים המתמקדים באזור מסוים בהודו, למשל טיול לצפון המדינה הכולל את עמק הגנגס ורג'אסטן; או טיול לדרום המדינה הכולל את קוצ'ין, טאמיל נאדו וקארנטקה.
 

טיול מאורגן בתאילנד

תאילנד היא יעד פופולרי בקרב מי שמחפש טיול מאורגן למזרח הרחוק. לרוב, טיולים לתאילנד אורכים 15-17 יום. מסלולים לדוגמא: בנגקוק – השוק הצף (דמנואן סדואק) – קנצ'אנבורי – איטיאה – בנג-פאין – פאטייה – צ'אנג ראישיבטי – צ'אנג מאי – דוי-סוטפ – פוקט; או בנגקוק – בנג פאין – אוטיי תאני – נהר קוואי – קנצ'אנבורי – השוק הצף (דמנואן סדואק) – פטאייה – קו צ'אנג. בטיול מאורגן לתאילנד ניתן גם לשלב נופש של כמה ימים באיים היפהפיים פוקט, קו פיפי או קו סמוי.
 

טיול מאורגן בסין

סין היא יעד מרתק למי שמתכנן טיול מאורגן למזרח הרחוק. רוב הטיולים אורכים 13-19 יום. מסלולים לדוגמא הם: בייג'ינג – החומה הגדולה – שיאן – צ'נגדו – לשאו – אמיי – אמישאן – גווילין – יאנגשואו – האנגז'ו – טונשי – שמורת ההר הצהוב (הואנגשאן) – ז'וזואנג – שנגחאי; או בייג'ינג – שיאן – גווילין – יאנגשואו – לונגשאנג – האנגז'ו – שמורת ההר הצהוב – שנגחאי. אפשרויות נוספות הן מסע בדרך המשי, מסע ג'יפים במחוז יונאן שבלב סין ועוד.
 

טיול מאורגן בוויאטנם וקמבודיה

ויאטנם וקמבודיה הן מדינות שכנות, ועל כן חברות נסיעות רבות שמציעות טיול מאורגן למזרח הרחוק משלבות ביניהן, בטיול שאורך לרוב 16-20 יום. מסלולים לדוגמא: האנוי – בק הא-סאפא – דונג הוי – קוואנג טרי – הו יאן – סייגון (ויאטנם) – פנום-פן – קומפונג-טום – מקדשי אנגקור – טונלה סאפ (קמבודיה); או מסלול המשלב בדרך גם את בנגקוק: בנגקוק (תאילנד) – האנוי – האלונג ביי – לאו קאי – סאפא – סייגון – מחילות קו צ'י (ויאטנם) – סיאם ריפ – אנגקור (קמבודיה).
 

טיול מאורגן בסרי לנקה

סרי לנקה היפה היא יעד מצוין למי שמחפש טיול מאורגן במזרח הרחוק בניחוח שונה ואקזוטי. משך הטיול 9-11 יום. מסלולים לדוגמא: קולומבו – פינאוולה – דמבולה – סיגיריה – מאטאלה – פראדניה – קנדי – נווארה אליה – שמורת הטבע יאלה – גאלה – בנטוטה; או קולומבו – נגומבו – פינאוולה – דמבולה – פארק מניריה – קנדי – סיגיריה – מטעי התה בפרדיניה – שמורת הטבע "מישורי הורטון – נווארה איליה – נהר בלפיטיה – ברוואלה.


וזו רק ההתחלה

המסלולים שלעיל הם רק חלק מהאפשרויות העומדות בפני מי שמחפש טיול מאורגן למזרח הרחוק. הצעות לטיולים נוספים הן טיול ליפן (קיוטו, מקדשי נארה, הירושימה, טאקימה, האקונה, טוקיו); טיול לאינדונזיה (סינגפור, המקדשים בפראמבנאן ובורובודור, האי סולוואסי, אגם בראטן, באלי); טיול לפיליפינים (מנילה, מפלי פגסנחאן, בנאווי, האי פאלוואן, פורטו פרינססה); ועוד.