עוד על המזרח הרחוק

הגעה מהאמפי למומבי

איזון תחבורה יש מהאמפי לממובאי?

מרכז רוחני בתאילנד

האם מישהו מכיר או יןדע על מרכז רוחני כלשהו ...

הגעה להאמפי

כיצד ניתן להגיע ממוביי? כיצד ניתן להגיע ...

המזרח הרחוק - טיסות למזרח הרחוק

החלטתם לטוס לטיול במזרח הרחוק? בחירה מעולה. כעת הגיע הזמן להזמין טיסה. ישנו מגוון חברות תעופה המציעות טיסות למזרח הרחוק. כל שעליכם לעשות הוא לערוך סקר מחירים של טיסות למזרח הרחוק ולבחור את הטיסה המתאימה לכם ביותר.
 

ככלל, ניתן למצוא טיסות למזרח הרחוק במחירים זולים לאורך כל השנה, אך מומלץ להתחשב בגורמים נוספים מעבר למחיר בעת בחירת טיסות למזרח הרחוק והם: תאריכי היציאה והחזרה המבוקשים; מחיר הטיסה; יתרונותיה וחסרונותיה של חברת התעופה (דירוג הבטיחות שלהה, גובה דמי ביטול, תשלום על מטען עודף, גמישות בבחירת התאריכים); היעדים אליהם החברה מגיעה; מספר עצירות; ועוד.
 

אלו חברות תעופה מציעות טיסות למזרח הרחוק?

נתחיל עם אל על. חברת התעופה הלאומית מוציאה טיסות ישירות למומבאי (הודו), בייג'ינג (סין),בנגקוק (תאילנד) והונג קונג. על אף שטיסות ישירות הן נוחות מכיוון שהן אינן כוללות עצירות ביניים, יש לקחת בחשבון שמחירן עשוי להיות גבוה יותר. אלו אפשרויות נוספות קיימות להזמנת טיסות למזרח הרחוק?
 

טיסות להודו

ישנן מספר חברות תעופה בינלאומית המציעות טיסות להודו עם עצירת ביניים בדרך. ניתן לטוס עם חברת התעופה של אוזבקיסטן, אוזבקיסטין איירוויז, בטיסה שכוללת עצירת בינתיים בטשקאנט. אפשרות נוספת היא טיסה עם טורקיש אייליינס עם עצירת ביניים באיסטנבול. אפשרות נוספת היא טיסה עם חברת ארקיע, שמבצעת עצירת ביניים בקטאר משם ממשיכים לניו דלהי עם חברת התעופה אייר קטאר. חברות נוספות שמציעות טיסות להודו הן לופטהנזה, סוויס, בריטיש איירוויז, Brussels Airwaysועוד. שדות התעופה העיקריים בהן נוחתות הטיסות הם מומבאי וניו דלהי.
 

טיסות לסין

גם אל סין ניתן להגיע באמצעות מספר חברות תעופה – אוזבקיסטן איירוויז דרך טשקאנט, אירופלוט (חברת תעופה רוסית) דרך מוסקבה, לוט הפולנית דרך וורשה, טורקיש איירוויז דרך איסטנבול, סוויס דרך ציריך, אוסטריאן איילינס דרך וינה ועוד. חברות נוספות אתן ניתן לטוס לסין הן אייר פראנס ובריטיש איירווייז. הטיסות נוחתות בשדה התעופה החדש של בייג'ינג, שדה התעופה פודונג בשנגחאי, או בהונג קונג.
 

טיסות לתאילנד

יעד פופולרי מאד בקרב מי שממחפש טיסות למזרח הרחוק הוא תאילנד. אל תאילנד ניתן להגיע עם טורקיש איירליינס (דרך איסטנבול), אוזבקיסטן איירוויז (דרך טשקאנט), בריטיש איירווייז (דרך לונדון) וכן עם חברת התעופה התאילנדית תאי איירוויז – אשר מציעה גם טיסות ישירות מהארץ לבנגקוק וגם טיסות עם עצירת ביניים בהונג קונג. טיסות לתאילנד נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי של בנגקוק, ממנו ניתן להגיע בטיסה ליעדים אחרים בתאילנד: פוקט, קוסמוי, צ'אנג מאי ועוד.
 

טיסות ליעדים נוספים

טיסות למזרח הרחוק אינן מתמצות רק ביעדים שלעיל, כמובן. טיסות ליעדים נוספים במזרח הרחוק בדרך כלל כרוכות בעצירות ביניים, כאשר תיתכן יותר מעצירת ביניים אחת בדרך ליעדים אלו. נפאל, ויאטנם, סרי לנקה וקמבודיה הן יעדים אליהן ניתן למצוא טיסות הכוללות עצירות ביניים במגוון חברות תעופה, ביניהן  ארקיע, אליטליה, לופטהנזה, אייר פראנס, Cyprus Airways, אתיופיאן איירלינס, אירופלוט, Jet Airwaysועוד.
 

טיסות זולות יותר דרך ירדן

אפשרות נוספת למחפשים טיסות למזרח הרחוק היא לטוס דרך ירדן. ניתן לעשות זאת בטיסה ישירה מישראל לירדן והחלפת טיסה בעמאן, או על ידי חציית מעבר הגבול לירדן, הגעה לשדה התעופה בעמאן, ומשם טיסה עם חברות כמו רויאל ג'ורדניאן, או חברות התעופה של המפרץ הפרסי: קטאר איירווייז, אתיחאד  ואמירייטס, כולל עצירות ביניים בדרך. לעתים קרובות זוהי אפשרות מועדפת על תיירים ישראלים, הן בשל החיסכון הכספי והן בשל כך  שחברות תעופה אלו מגיעות ליעדים נוספים בתוך מדינות המזרח הרחוק.