עוד על מרכז אמריקה

טיול משפחתי בקובה ונופש בג'מייקה לכמה זמן?

אנו זוג עם 2 ילדים בגיל 15 ו 11 ואנו מעוניינים ...

הוסטל בפנמה

מישהו יכול להמליץ על הוסטל בפנמה? תודה!

שבועים קובה לזוג

האם אפשר בשבועיים להספיק הרבה מקובה ומה התקציב ...

מרכז אמריקה

מרכז אמריקה, צילום: דרור סיוון


לטוס ולטייל במרכז אמריקה במלונות והגסטהאוסים הטובים ביותר במחיר הטוב ביותר

מומחי זזנו שנושמים וחיים את מרכז אמריקה בעשרות טיולים שונים ריכזו עבורכם את את מקומות הלינה הטובים ביותר ברחבי מרכז אמריקה שיספקו לכם את החוויה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר, כמו כן תוכלו לקבל גישה ישירה לחברות הטיסה לטיסות פנים הטובות ביותר במחיר הטוב ביותר.

לחצו כאן לגישה ישירה ללוח זזנו מרכז אמריקה


ברוכים הבאים למרכז אמריקה! יבשת קטנה אך מדהימה, בה כל מטייל יכול להתאהב... חופים קאריביים מדהימים לצד אתרי עתיקות מעניינים במקסיקו, תרבות מרשימה ואווירה מיוחדת בגואטמלה, טיולים בשמורות טבע פראיות וחופי גלישה מהטובים בעולם בקוסטה ריקה, קבוצות איים מדהימות בפנמה (לדעתנו החופים הכי יפים!), ואתרי צלילה נהדרים בהונדורס ובליז.

אם אתם רוצים קצת לברוח ולבקר במקומות פחות מתויירים, תוכלו להגיע לניקרגואה בה תגלו הרי געש אדירים, אל סלבדור שמציעה הכל ובקטן וקובה בה תמצאו את הסיגרים הטובים בעולם... מזג האוויר הטרופי מאפשר להגיע למרכז אמריקה בכל תקופות השנה, אז קחו את המוצ'ילה וצאו לדרך!!

 

היכן נוחתים?
שני היעדים הפופולאריים ביותר לנחיתה הם מקסיקו וקוסטה ריקה. אל שתי המדינות תוכלו להגיע בקלות מארה"ב ואירופה, ומחירי הטיסות אליהם נמוכים משמעותית בגלל הביקוש הגבוה. זה נכון שבמקרים רבים נוח יותר גיאוגרפית להתחיל מגואטמלה סיטי או פנמה סיטי, אך ברוב המקרים הפרש המחירים משמעותי מאוד ויכול גם להגיע ל-200 דולר לכיוון...

 

מה הכי אהבנו במרכז אמריקה?
מרכז אמריקה היא אמנם יבשת קטנה, אך ניתן לראות בה מגוון אדיר של דברים מעניינים.. הרי געש, ג'ונגלים, חופים מדהימים, אתרי צלילה ושנירקול, פירמידות עתיקות, תופעות טבע מרשימות, שווקים אקזוטיים ועוד.. כל אלו הופכים את הטיול במרכז אמריקה למיוחד ובלתי נשכח!!